15 Popularne fryzury na pazia, które warto wypróbować w tym roku

Fryzura na pazia to najmodniejsza fryzura dla chłopaków, jeśli chodzi o tradycyjne uczesania.

Niektórzy mężczyźni, aby nadać fryzurze wyrafinowany wygląd, wybierają strzyżenie na pazia z obniżonym połyskiem. Wybór idealnej męskiej fryzury może być trudny przy tak wielu opcjach.

Strzyżenie na pazia z fade'em wznosi klasyczną fryzurę na nowe wyżyny. Elementy fryzury mogą być umieszczone w dowolnym miejscu na głowie. Jednak w przypadku fryzur typu "bowl", najbardziej autentycznym pomysłem jest grzywka na karku, która biegnie od góry do samego tyłu i na wszystkie strony.

Wyblakłe fryzury typu "bowl" to jedne z najpopularniejszych fryzur zarówno wśród młodych mężczyzn, jak i kobiet. Fryzury typu "bowl" są bardzo wymagające w utrzymaniu.

Spis treści

 • 15 najlepszych fryzur na pazia
 • Krótkie, zmierzwione cięcie na pazia
 • Wypłowiała fryzura na miskę, zaczesana do przodu
 • Wysoka misa i wysokie cieniowanie
 • Wyblakłe cięcie na miskę z pasemkami
 • Wyblakłe cięcie na miskę z długim tyłem
 • Idealne cięcie na miseczkę - włosy wypłowiałe z brodą
 • Średni rozmiar wyblakłej miski
 • Blond i nowoczesne cięcie na miskę Włosy wypłowiałe
 • Misa cięcie zanikające z podcięciami
 • Misa cięcie zanikające starannie zwężone
 • Wyblakła głowa grzyba
 • Swobodnie wypłowiałe czoło
 • Rozjaśnione, wypłowiałe cięcie na miskę
 • Wyblakłe miski dla słodkich facetów
 • Wyblakła czupryna
 • Wskazówki jak utrzymać wyblakłą fryzurę dla chłopców
  • Nawilżaj fryzurę Fade Bowl Cut
  • Szczotkuj fryzurę z miski
  • Nadaj blaknięcie fryzurze na miskę
 • Podsumowanie
 • Wyblakłe fryzury dla chłopców - FAQ
  • Czy trudno jest zmienić kolor włosów?
  • Która fryzura wygląda profesjonalnie i oficjalnie?

Top 15 Bowl Cut Fade Haircut

Jeśli masz ochotę na fryzurę typu "bowl", oto 15 różnych rodzajów fryzur do wyboru. Nie krępuj się i wybierz coś dla siebie; na pewno znajdziesz coś dla swojej twarzy i typu włosów.

Krótka zmierzwiona fryzura na pazia

Krawędzie fryzur typu "bowl" są zazwyczaj przycięte i schludne, co widać na poniższym zdjęciu. Krótkie, zmierzwione cięcie typu "bowl" okala czubek głowy. Z drugiej strony, góra jest niechlujna i atrakcyjna, nadając tej fryzurze tradycyjny, swobodny styl.

Wypłowiała fryzura na pazia, zaczesana do przodu

Pomimo kształtu miski, wszystkie włosy po bokach są zaczesane do przodu i w kierunku czoła. Stanowi to nieoczekiwany aspekt, który przyciąga wzrok, zwłaszcza w przypadku jasnych włosów.

Wysoka miseczka i wysokie rozjaśnianie

Utrzymaj wysoko podniesioną czaszę i niewiele dłuższą grzywkę, aby uzyskać fryzurę będącą połączeniem atrakcyjnej, wysokiej, wyblakłej skóry z boku i czaszą. Wygładzenie i gęste włosy na czubku głowy dobrze się komponują.

Wyblakłe cięcie na pazia z pasemkami

Ta fryzura Messy Faded Bowl with Streak jest wyjątkowa z uwagi na dwa czynniki. Pierwszym z nich jest nieuporządkowany wygląd, który jest rzadkością w nieskazitelnym stylu. Kolejną cechą jest rozjaśnione pasemko z przodu głowy. Fryzura ta jest idealna dla spokojnych facetów, którzy wolą pokazać się z nieco innej strony.

Włosy ścięte na pazia z długim tyłem

Wyblakła fryzura na pazia z dłuższym tyłem, która nie jest ani mulletem, ani fryzurą na pazia. Włosy są gęste na górze i łyse na dole, a z tyłu sięgają karku, tworząc przyciągającą wzrok, kudłatą fryzurę.

Perfekcyjne cięcie na pazia - blaknięcie włosów z brodą

W tej scenie brodaty mężczyzna o surowym wyglądzie spotyka się z czystym i schludnym cięciem na pazia. Ta fryzura jest przeznaczona dla facetów, którzy lubią eksponować oba aspekty swojej osobowości w tym samym czasie.

Średni rozmiar wyblakłej miski

Z górną miską opadającą kaskadowo na podcięte krawędzie, wydajesz się gotowy na każde nadchodzące wydarzenie. Boki są przycięte do około pół cala i wyszczotkowane na płasko i gładko.

Czubek głowy został ścięty tak, aby opadał na boki i jest średniej wielkości. Precyzyjnie zgolone bokobrody i wąsy dodają fryzurze elegancji, dzięki czemu wygląda ona jak fryzura dla gwiazd.

Blond i nowoczesne cięcie na pazia - włosy w stylu fade

Blondynkom, które mają swobodne włosy, nigdy nie brakuje rzeczy do zrobienia. Boki są przycinane, pozostawiając kilka odsłoniętych warstw miękkich włosów, a następnie szczotkowane do gładkiego wykończenia w dół.

Wierzchnia warstwa włosów jest ścięta do średniej długości, a następnie przedzielona z jednej strony, przy czym każda z połówek włosów opada na boki. Ze względu na swoją prostotę i łatwość w utrzymaniu, fryzura ta jest idealna dla spokojnego faceta na długich wakacjach.

Fryzura na pazia z podcięciami (Bowl Cut Fade)

Piłkarze preferują podcięcia i Ty również możesz spróbować takiego rozwiązania. Górną partię włosów pozostawia się opadającą w dół i po dokładnym wygoleniu boków, podcięcie odsłania boki.

Aby uzupełnić szczotkowane boki, włosy pozostawiono proste. Ta fryzura to styl pewnego siebie faceta, który będzie wyglądał świetnie na Tobie, jeżeli założysz jedną z nich.

Cięcie na pazia - starannie zwężane

Ta wypłowiała fryzura Bowl Neatly Tapered, jak sama nazwa wskazuje, podkreśla schludność. W ramach przygotowań do górnej partii włosów, która będzie stanowiła bezpośredni kontrast, boki są precyzyjnie ogolone i gładko wyszczotkowane.

Piłka jest odkopywana po opuszczeniu głowy do tyłu. Niewielka jej część jest przesuwana do tyłu, a większa do przodu.

W miejscu, w którym przednie i tylne części są rozdzielone, pojawia się szczelina, która wydaje się być dobrze zaplanowanym podziałem. Po bokach nie ma zbyt dużego efektu miski, ale jest on tam, aby utrzymać to określenie przy życiu.

Wyblakła główka grzyba

Wśród wielu mężczyzn poważny dżentelmen to pewniak. Jest to uroczysty strój, który będzie dopełnieniem Twojego uroczystego zachowania. Spadek zaczyna się od góry i owija się wokół głowy, tworząc gruby pasek.

Upadek został przycięty tak, aby odsłonić twarz i ucho. Ta fryzura opiera się na prostocie, a Ty będziesz ją kochać do samego końca. Ta fryzura będzie bardzo atrakcyjna, jeżeli nie masz żadnego rodzaju zarostu.

Swobodne, wypłowiałe czoło

Uwolnienie czoła daje złudzenie uroczych policzków i pięknych kości policzkowych. Nad krawędziami włosów, na górze i po bokach, uzyskano wspaniały efekt zaokrąglenia.

Włosy z przodu ułożono w coś, co wygląda jak grzywka, ale odsunięto je, odsłaniając czoło, które łatwo zauważyć ze względu na jego słodki charakter.

Rozjaśniona, wypłowiała fryzura na pazia

Rozjaśniona fryzura w kształcie miseczki będzie przyciągać wzrok, jeżeli włosy zostaną rozjaśnione do olśniewającej bieli.

Po rozjaśnieniu oba boki są nisko przycięte, a górna część jest upięta na średniej wielkości i zaczesana na niezamierzone podcięcie.

Końcówki włosów są przycięte tak, aby nie sięgały do przodu brwi ani do boków uszu. Każdy centymetr twarzy ma w sobie coś z odważnego faceta, co z pewnością zdaje egzamin z niesamowitości.

Cute Guy Faded Bowl

Urocza fryzura w stylu wypłowiałej miski powinna być priorytetem dla mężczyzn, którzy chcą zamienić płaską czuprynę w oszałamiającą miskę.

Włosy na czubku głowy są formowane w okrągłą kropelkę, która z każdą kroplą staje się coraz cieńsza, aż do momentu, gdy boki są czysto wygolone. Jest to po prostu słodycz dla wszystkich, aby zobaczyć i uwielbiać z nic na uszach i twarzy.

Wyblakła czapka Vicar Top Bowl

Wrażenie wyblakłej czapki wikariusza powstaje przez połączenie górnej i dolnej warstwy. Boki są zgolone na kilka centymetrów krócej niż góra.

Górna miska zaczyna się na wysokości tylnej części głowy, ale nie jest zbyt długa, ponieważ ledwie dotyka dolnej warstwy.

Wskazówki jak utrzymać fryzurę na wypłowiałą miskę dla chłopców

Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, jak utrzymać wyblakłą fryzurę.

Nawilżanie fryzury Bowl Cut Fade

Nawilżanie włosów jest ważne, ponieważ sprawia, że są one zdrowsze i gładsze. Maska do włosów zapewni im dodatkowe odżywienie. Zostały one stworzone właśnie po to, by zapewnić włosom nawilżenie.

Szczotkowanie fryzury Bowl Cut Fade

Włosy należy szczotkować szczotką z dużymi zębami, nawet jeśli masz włosy ścięte w kok, które zostały odpowiednio ułożone. Szczotka z dużymi zębami dotrze do skóry głowy. To odżywia i nabłyszcza włosy.

Nadaj fryzurze odpowiedni odcień

Konieczne jest wygięcie włosów po bokach, z tyłu i dookoła; w przeciwnym razie włosy będą wszędzie rosły, a fryzura "na pazia" nie będzie wyglądała atrakcyjnie. Aby nadać włosom teksturę i zminimalizować ich grubość, można użyć wosku lub pomady.

Wnioski

W tej długiej kolekcji znalazło się wiele przykładów fryzur typu "bowl cut fade", które pasują do niemal każdego kształtu twarzy.

Zanim zdecydujesz się na wyblakłą fryzurę, poświęć trochę czasu na zastanowienie się nad swoim środowiskiem pracy, osobowością i stylem osobistym.

Mamy nadzieję, że spodobała Ci się różnorodność fryzur w stylu Faded Bowl.

Fryzury typu "bowl cut" nigdy nie wyjdą z mody, a jeżeli masz taką fryzurę, jesteś na dobrej drodze do sukcesu. Te propozycje pomogą Ci uzyskać wygląd, którego zawsze pragnęłaś.

Wszystko to jest naprawdę proste i z korzyścią dla Ciebie. Znalezienie strzyżenia, które uzupełni Twój wygląd, nie powinno już być ciężarem.

Co sądzisz o męskich fryzurach typu "bowl cut fade"?

Czy chciałbyś nosić którąś z tych fryzur?

Już dziś wybierz jeden z nich i daj czadu na następnej imprezie, wydarzeniu lub randce.

Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do fryzur typu Bowl cut fade, przewiń poniżej i zapoznaj się z sekcją FAQ.

Fryzury na pazia dla chłopców - najczęściej zadawane pytania

Czy trudno jest przyciemnić własne włosy?

Fade to fryzura, w której włosy rosną dłuższe u góry i skracają się w miarę zbliżania się do karku. Jeśli próbujesz wykonać ten proces samodzielnie, będzie to trudniejsze.

Która fryzura na pazia wygląda profesjonalnie, a która oficjalnie?

Idealna fryzura na pazia i brodę wygląda profesjonalnie i oficjalnie, co jest odpowiednie dla facetów, którzy chcą wyglądać idealnie.

Spread the love

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria