Chcesz mieć brodę Dana Bilzeriana w ciągu zaledwie 10 dni?

Będąc mężczyzną, mogę zrozumieć twoją potrzebę. Lepiej będzie wyrazić to zdanie jako "Pragnienie". Posiadanie eleganckiego wyglądu z brodą jest marzeniem każdego mężczyzny. Czy podążasz za tym samym marzeniem? Chcesz być popularny wśród dziewczyn? Wśród swoich przyjaciół? W takim razie jesteś we właściwym miejscu.

Broda z dnia na dzień staje się coraz bardziej modna. Im bardziej atrakcyjny jest Twój zarost, jak u Jona Hamma, tym bardziej będziesz popularny. Męskość odbija się w tej szczególnej pielęgnacji. Dan Bilzerian Beard Style jest pytany przez wielu. W tym artykule dowiesz się, jak uzyskać Dan Bilzerian Beard Style w ciągu zaledwie 10 dni.

Czekaj! Nie wiesz, kto to jest Dan Bilzerian? To spójrz na zdjęcie poniżej.

Czy nie jest on niesamowity?

Z pewnością! Zanim przejdziesz do dyskusji o tym, jak uzyskasz niesamowity wygląd jak on, najpierw dowiedzmy się, kim jest.

Spis treści

 • Kim jest Dan Bilzerian?
 • "Czy mogę wyhodować brodę jak Dan Bilzerian?"
 • Jak można rosnąć Dan Bilzerian Broda w ciągu 10 dni?
  • Krok 1: Zdrowo się odżywiaj i dostarczaj składników odżywczych swojej brodzie
  • Krok 2: Rozpocząć kuracje na brodę
  • 3. krok: Golenie lub przycinanie, aby uzyskać dokładny styl
 • Jak utrzymać brodę Dan na dłużej?
 • Podsumowanie

Kim jest Dan Bilzerian?

"File:Dan Bilzerian 2013.jpg" by Curtis & Renee on Flickr is licensed under CC BY-SA 2.0

Dan Bilzerian to znane nazwisko w świecie mediów społecznościowych. W miarę jak era posuwa się naprzód za sprawą 5-calowego (12,7 cm) urządzenia, tym bardziej nas do niego ciągnie. Podczas codziennych wymian zdań, natrafiamy na wiele rzeczy.

Jako że Dan jest influencerem w mediach społecznościowych, ma spore grono fanów. To zachęca go do dawania nowych treści, nowych informacji, nowych vlogów i innych. Poza tym, że jest influencerem mediów społecznościowych, ten amerykański facet jest mistrzem gry w pokera.

Jednakże, jest on dość znany z powodu swojego wyglądu. W szczególności z jego męskiej brody. Utrzymanie takiej brody, jak ta czy broda Ducktail, zajmuje kilka miesięcy. Ale czy wiesz, że możesz ją zrobić w ciągu 10 dni? Dobra! Koniec z biciem się w krzaki, przejdźmy do tematu.

Jaka jest różnica między brodami jego i innych?

Prawdopodobnie ta dezorientacja zabijała cię od środka. Jaka jest różnica? Wygląda całkiem podobnie do innych brodaczy. Co sprawia, że jest to jego charakterystyczna broda, którą wszyscy nazywają "Dan Bilzerian Beard Style"?

Przyjrzyj się uważnie. Możesz zauważyć, że jego broda jest przycięta, zachowując linię. Krawędzie wyraźnie podkreślają męski wygląd. Jego broda ma od 1 do 1,5 cala (3,81 cm) długości. Ta ciemna, gęsta broda jest ikoną stylu. Klasa" będzie idealnym słowem, aby go wyrazić.

"Czy mogę zapuścić brodę jak Dan Bilzerian?"

Czy ktoś Ci powiedział, że kształt twarzy zależy? Czy ktoś Ci powiedział, że musisz zrezygnować z marzeń o Dan Bilzerian Style, bo nie masz idealnego cięcia twarzy? Wtedy nie martw się, nie ma znaczenia, jaki kształt twarzy masz, możesz mieć ten styl brody.

Nie powiem, że są one całkowicie błędne o kształcie twarzy. Są częściowo poprawne. Jednak wszystko ma swoje rozwiązanie. Na koniec dyskusji, ludzie z każdym kształtem twarzy mogą mieć ten styl.

"Jak to będzie wyglądać na mnie, gdy Dan Bilzerian Beard Style zostanie zastosowany do mnie?"

To pytanie musi cię dręczyć. Odpowiedzmy na nie najpierw. Ponieważ na twarzy znajdują się wąsy, a na brzegach przycięta jest broda, nada Ci to klasyczną aurę. A męskie zachowanie sprawi, że dziewczynom podskoczy adrenalina. Więc, jak zapuścić brodę jak Dan Bilzerian?

Jak Wyhodować Brodę Dana Bilzeriana w ciągu 10 dni?

Teraz zrozumiesz, jaka jest różnica między innymi stylami zarostu a jego. Nie każdy styl brody ma ten sam wzór, Różnice w rdzeniu są potwierdzone. Szorstkość, jedwabistość, długość, szerokość, grubość, wszystko ma znaczenie.

Aby uzyskać tak wspaniałą brodę jak Dan, musisz także stosować zdrową dietę. Nieregularne zajęcia mogą zaszkodzić Twojemu zdrowiu i brodzie. Każdy powie ci, jak uzyskać brodę, ale nikt nie powie ci, jak utrzymać ją przez długi czas.

Powiem ci, jak utrzymać brodę przez tak długi czas. Po prostu podążaj za moimi słowami, a otrzymasz to, czego pragniesz.

1. Krok: Zdrowo się odżywiaj i dostarczaj składników odżywczych swojej brodzie

Kilka lat temu, gdy jeden z ankieterów zapytał Dana o sekret jego bujnej brody, podał najlepsze rozwiązanie. Odżywianie. Odżywianie jest bardzo ważne dla zdrowego wzrostu, nawet włosów. Ujawnił swój schemat odżywiania szczególnie dla brody.

Po sprawdzeniu listy żywieniowej, mogę cię zapewnić, że jest doskonała. Spróbujcie. Poznajmy nazwy pokarmów, które stosował. Pokarmy i owoce, wzbogacone o witaminę C i witaminę E są najbardziej skuteczne.

W naszych włosach znajduje się pigment, zwany melaniną, który odpowiada za czarny, ciemny, lśniący wygląd. Musisz utrzymać go aż do dnia, w którym zdecydujesz się ściąć brodę. Witamina B, witamina B5, witamina B12 i witamina B6 są również bardzo ważne.

Cytryna, marchew, sałata, dynia, i różne diety keto są idealne do posiadania tych elementów odżywczych w organizmie. Biotyna jest również ważnym składnikiem. Żółtka jaj, rośliny strączkowe i orzechy są najlepszymi źródłami biotyny.

A teraz, czego należy unikać?

Pożegnaj się ze swoimi ulubionymi hamburgerami, fast foodami i jedzeniem zawierającym zbyt dużo tłuszczu. Pobieranie cholesterolu może czasami powodować wypadanie włosów (w zależności od komórki na osobę). Unikaj wszystkich fast foodów i stosuj się do zasad dobrej diety żywieniowej.

Ile dni potrzebujesz, aby ją kontynuować? Mogę zrozumieć, że przestrzeganie tego rodzaju diety jest w niektórych przypadkach niemożliwe. Co dla nich? Od następnego razu, kiedy będziesz miał czyste golenie, spróbuj stosować się do tego schematu żywieniowego, aż twoja broda urośnie o 1,5 cala (3,81 cm). Jeśli pozwolisz włosom na wytwarzanie keratyny od samego początku, uzyskanie gęstej, nieregularnej brody zajmie bardzo mało czasu.

2. krok: Rozpoczęcie zabiegów pielęgnacyjnych brody

Najlepiej jest zacząć kurację, kiedy masz na to czas. Więc skoro twoja broda ma dopiero urosnąć, musisz zacząć o nią dbać. Jak będziesz o nią dbał? Zapomnij o szamponie do brody, którego używasz. Weź tylko trzy rzeczy - olejek do brody, szczotkę i grzebień.

Jak pielęgnować włosy? Jak tylko twoja broda osiągnie długość 1 cala (2,54 centymetra), musisz rozpocząć kurację. Od tego momentu zacznie się też odliczanie 10 dni.

Codziennie nakładaj olejek do brody zarówno na brodę, jak i na wąsy. Dzięki temu odżywisz je od zewnątrz. Nie zapominaj o wąsach. Pamiętaj, że im częściej będziesz traktować włosy olejkiem, tym szybciej będą rosły.

Możesz też spróbować złuszczania. Skorzystaj z dowolnego poradnika dostępnego w Internecie. Usunie to martwe komórki z Twojej buzi. Przyspieszy to wzrost zdrowych włosów.

Teraz nadszedł czas na szczotkę i grzebień. W zależności od gęstości zarostu, musisz wybrać swoją broń. Choć część odżywcza wystarczy do zbudowania gęstej brody. Jednak typ włosów jest z reguły dziedziczony.

Jeśli gęstość włosów jest duża, należy użyć szczotki, w przeciwnym razie należy użyć grzebienia. Nieważne, jakiego rodzaju grzebienia używasz. Po prostu zacznij czesać brodę od końca brody ku dołowi. Ponownie, zacznij od jabłka Adama (koniec ucha) i przesuwaj grzebień w kierunku kątowym.

To ciągłe ćwiczenie sprawi, że Twoja broda będzie rosła w określony sposób. Codziennie myj ją wodą podczas kąpieli. Po umyciu brody, pozwól na rozczesanie, ponieważ jest to czas na nadanie jej kształtu.

Możesz też stosować szampon do brody, ale raz w tygodniu. A po umyciu brody szamponem, nie zapomnij spłukać jej odżywką. Nawilżacz, który został usunięty, zostanie odzyskany przez odżywkę.

Musisz utrzymać tę kurację przez 10 dni bez przerwy, nawet po cięciu (o którym będzie mowa w następnej części). Dlaczego? Jeśli zapewnisz stabilność swojej podstawie włosa, nic, nawet tornado, nie będzie w stanie naruszyć twojej brody.

Trzeci krok: Golenie lub przycinanie, aby uzyskać dokładny styl

Pozwól, że najpierw wspomnę, że ten program musi się zacząć od 5 dnia. W ciągu pozostałych dni, uzyskasz idealny kształt. W tej dyskusji dowiesz się, jak przycinać lub trymować brodę, aby była dokładnie taka, jak u Dana Bilzeriana.

Przede wszystkim, nie spiesz się! Sugeruję, abyś wziął 9-10 dni, ponieważ ślepy pośpiech może utrudnić twój wygląd. Tutaj podaję tabelę, którą należy się kierować.

⦁ Dzień 5: Nadaj kształt swojej brodzie. To znaczy, zetnij wyskakujące włosy z marginesu Twojej 1,5-calowej (3,81 cm) gęstej brody.

⦁ Dzień 6: Zadbaj o końcówki w miejscu, gdzie wąsy stykają się z brodą. Musisz nadać im gładkie wykończenie.

⦁ Dzień 7: weź trymer i ogol się od dołu ucha do miejsca nieco powyżej styku wąsów i brody. Nie zapomnij użyć do tego trymera do brody.

⦁ Ósmy dzień: przyjrzyj się dokładnie obu stronom, na których dokonałeś cięcia poprzedniego dnia. Sprawdź, czy linia jest gładka, czy wymaga jeszcze trochę pracy. Użyj nożyczek, aby pozbyć się tych nadmiarów.

⦁ Dzień 9: zaaplikuj na nią barwnik. Choć jest to opcjonalne. Możesz zastosować dowolny kolor, który Ci odpowiada. Upewnij się, że Twoje włosy, wąsy i broda mają ten sam kolor.

⦁ Dzień 10: sprawdź, czy wykonujesz wszystkie polecenia, które otrzymałeś od początku. Jeśli coś cię powali na kolana, to zrób to.

BUM! Masz teraz wygląd brody Dana Bilzeriana.

Teraz pytanie brzmi, jak można utrzymać styl brody Dan Bilzerian na długo.

Jak utrzymać brodę Dana Bilzeriana na długo?

Jako że 10 dzień dobiegł końca, teraz możesz świętować swój wygląd. Jednak po 10. dniu Twoja praca nie jest jeszcze skończona. Musisz podjąć pewne kroki, aby kontynuować chwałę.

Jak tylko zapuścisz brodę, możesz odejść od tej nudnej diety, o której mowa powyżej. Nie jedz jednak zbyt dużo śmieciowego jedzenia, zwłaszcza tłustych potraw. Uniemożliwia to naprawę komórek włosa.

Pozwól na codzienne płukanie wodą. Tak jak kąpiel, mycie zębów, należą do Twoich rutynowych czynności, tak i płukanie brody musi znaleźć się na tej liście.

Pozwól na regularne stosowanie olejku do brody. Pozwól na stosowanie szamponu raz w tygodniu, a odżywka musi być stosowana odpowiednio.

Wreszcie, co nie mniej ważne, nigdy nie przestawaj czesać swojej brody.

Możesz używać produktów syntetycznych, także z marketów. Ale po co? Kiedy masz w ręku najlepsze naturalne rozwiązania?

Podsumowanie

Twój wygląd będzie pierwszym wrażeniem. Po co się z nim zmagać, skoro masz szansę być najlepszy? Dan Bilzerian jest znany ze swojego męskiego wyglądu. Tak, rzeczywiście, nie można mieć taki sam wygląd jak on, ale przynajmniej można mieć jego aurę.

Jeśli zdobędziesz jego hipnotyzującą aurę w tobie, można wygrać uwagę wszystkich bez słowa.

Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci osiągnąć Twoje marzenia. Powodzenia!

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria