Jak Wyhodować Brodę Drwala w prostych krokach?

Jeśli myślisz, że to wstyd nie zainwestować ani złotówki na pielęgnację, to jesteś w błędzie. Pomyśl o tym pozytywnie. Nie każdy ma czas, aby dbać o siebie, nawet jeśli jest miliarderem. Więc przestań się martwić o wszystko i dowiedz się, jak możesz mieć wspaniałą brodę bez żadnych kosztów.

Jeśli mam zacząć robić listę, to będzie ona ogromna. Ale chcę zasugerować konkretną nazwę z tej listy. Jest nią Lumberjack Beard Style. Słyszałeś o tym wcześniej? Nie? W takim razie nie martw się, w tym artykule uzyskasz wszystkie odpowiedzi.

Spis treści

 • Co to jest styl brody drwala?
 • Jakie są specyfikacje stylu brody drwala?
 • Czy broda w stylu drwala będzie na Tobie dobrze wyglądać?
 • Jak zapuścić brodę drwala?
  • Krok 1: Ćwicz i zdrowo się odżywiaj
  • Krok 2: Zmień brodę w brodę drwala
  • Krok-3: Pozwól brodzie rosnąć
 • Jak możesz samemu stworzyć stylizację na drwala?
 • Podsumowanie

Co to jest styl Drwala?

Styl Drwala jest unikalnym klasycznym stylem zachodniej Ameryki. Codziennie spotykają się z nim ludzie różnych profesji. Takie zdarzenie miało miejsce kilkadziesiąt lat temu. Co to było?

Jest grupa ludzi, którzy żyją z cięcia drewna. Nie tylko cięcie, ale i twórczość związana z drewnem jest często przez nich wykonywana. Ci tak zwani stolarze, z pewnej wioski w Zachodniej Ameryce, mają unikalny styl pielęgnacji, taki jak styl Ducktail Beard. To jest ich broda.

W tym współczesnym świecie pielęgnacja zwłaszcza brody stała się jedną z wielkich atrakcji, jak Jon Hamm Beard. Kiedy taki niesamowity styl brody pojawił się w oczach opinii publicznej, zaczął zyskiwać popularność. I ze względu na ich zawód, ten styl podpisu brody nazwany jako Lumberjack Beard Style.

Jaka jest specyfika stylizacji brody drwala?

Ten niesamowity fakt z pewnością Cię zaskoczy. Czy wiesz, ile drwale wydają na pielęgnację swojej brody? Masz jakiś pomysł?

To jest zero! Tak. Ale widać klasę, styl, męskość ich brody, prawda? To z pewnością niesamowite. Dowiedzmy się, jakie są specyfikacje tej niesamowitej brody.

Mówiąc szczerze, ta broda jest z innego świata. Jeśli chcesz uzyskać dokładnie taką brodę jak drwal, to szorstkość będzie kluczem. Kurz, pot i praca sprawiają, że ich ciało jest cały czas zajęte. Natura dała prezent swoim cennym dzieciom. Ta broda.

Kolejną rzeczą jest jej długość i gęstość. Nie jest zbyt długa. To zależy od człowieka. Ale średnio jest to 1 do 1,5 cala (3,81 cm). Możesz zrobić to tak długo, jak chcesz. A gęstość jest bardzo duża. Czy można powiedzieć, że jest to spowodowane przypadkową chropowatością, ale w końcu jest to grube.

A teraz, co sprawia, że ten styl jest wyjątkowy od innych? Kształt i krawędzie brody decydują o tym, jak bardzo będzie ona wyzywająca. I to też robi różnicę. Broda w stylu Drwala zaczyna się od kości policzkowych do dekoltu.

Nie jest konieczne dobre wykończenie miejsca styku brody i wąsów. Wąsy muszą być na tyle gęste, by dobrze wyglądały w połączeniu z brodą. Na koniec, gęstość włosów musi być taka sama na obu brzegach.

Czy broda w stylu drwala będzie na Tobie dobrze wyglądać?

To genialne pytanie i prawdopodobnie zastanawiasz się nad nim. Prawda? W takim razie pozwól, że coś Ci powiem. Na przykład, wymień nazwisko David Beckham. Ma niesamowity styl brody, prawda? Ale używał go ostatnio, a nie przez całe życie.

Możesz skopiować jego styl, jego farbowanie brody i uzyskać taką samą brodę. Ale tutaj kopiujesz czyjś charakterystyczny styl. Ale kiedy chodzi o grupę ludzi, nie używa się słowa "kopiuj". Wiesz, ten styl Drwala jest w pełni naturalny.

Tak więc, jest możliwe, że możesz mieć ten styl brody. Bez inwestycji w pieniądze, bez inwestycji w czas, możesz mieć w pełni dorosłą brodę drwala łatwo. I będzie Ci ona pasować, tak jak każdemu.

Jak zapuścić brodę w stylu drwala?

Tak jak obiecałem, nie musisz pożyczać pieniędzy, aby wyhodować taką brodę. Ale musisz mieć w ręku podstawowe niezbędne składniki. Jakie to są składniki? Dowiesz się, a ja Ci wytłumaczę.

Krok 1: Ćwicz i zdrowo się odżywiaj

Jedna z ankiet została przeprowadzona na społeczności drwali. Głównym tematem był styl brody drwala. Wszyscy na tym świecie są zaskoczeni, gdy widzą swoje brody. Podczas przeprowadzania ankiety pojawiło się przed nami kilka istotnych kwestii.

Można powiedzieć, że jest to ich sekret i błogosławieństwo matki natury dla nich. Nie tylko ich brody, ale również ich sylwetki są męskie. Ponieważ pracują jako drwale i inni pracownicy, czyni ich to bardziej wydajnymi.

Czy wiesz, że im więcej pracujesz, tym bardziej zwiększa się przepływ krwi w ważnych miejscach? Tak, to jest ich sekret. Ci ciężko pracujący ludzie wkładają cały swój wysiłek w swój program nauczania z pełnym potencjałem. Nawet ich mięśnie twarzy działają jednocześnie na ich działania.

Z powodu dobrego przepływu krwi, mają tak gęstą brodę. Tak więc, tutaj nauczysz się pierwszego hacka. Wykonuj dużo pracy fizycznej, zwłaszcza masaże twarzy. Nie masz czasu? Dobrze, kup gumę do żucia i pozwól mięśniom twarzy poruszać się na własną rękę.

Kolejnym doskonałym hackiem, aby wyhodować tak gęstą brodę jest zdrowe odżywianie. Jakiego rodzaju żywności musisz spróbować? Wołowina, marchewka i pokarmy z witaminą C i witaminą E są bardzo pomocne. Drwale zazwyczaj jedzą te pokarmy w dużych ilościach.

Możesz również spróbować suchych produktów, takich jak orzechy, biotyna w nich zawarta pomoże Ci wyhodować zdrową brodę. Teraz dopasuj kropki.

Z jednej strony jedzą oni takie zdrowe produkty odżywcze, a z drugiej strony codziennie bardzo ciężko pracują. Taka dobra rutyna sprawia, że ich broda jest gruba, wspaniała i długa. Teraz, czy dostajesz to, co musisz zrobić?

Jest jeszcze jeden dodatkowy punkt od nas. Jak widzisz, jak oni sprawiają, że ich broda gruba, trzeba zrobić to stabilny też. Ponieważ nie dbają o swoją brodę, więc staje się ona szorstka i wypadają włosy.

Można temu zapobiec poprzez codzienne spożywanie wody. Duże spożycie wody jest korzystne zarówno dla zdrowia, jak i dla Twojej brody. Na koniec, nie stosuj jej tylko od wewnątrz. Pozwól na codzienne spłukiwanie wodą swojej brody.

Po prostu zmień swoją rutynę żywieniową na nową i wykonuj ćwiczenia twarzy, jak wspomniano. W ciągu kilku dni uzyskasz swój rezultat.

Krok 2: Zmień swoją brodę w brodę drwala

W tym kroku sprawisz, że Twoja broda stanie się brodą drwala. Aby tak się stało, musisz zapuścić brodę o długości co najmniej 1,5 cala (3,81 cm). Oczekujemy, że masz przy sobie maszynkę do golenia lub trymer. Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz też nożyczki, grzebień i szczotkę.

Aby zrobić taką brodę drwala, musisz najpierw zapuścić długą brodę. Jak tylko będzie ona gęsta, teraz musisz nadać jej kształt. Nie balsam, nie olej do brody, nie szampon do brody wymagane, aby to zrobić. Wystarczy użyć wody zamiast. Przeskoczmy do sekcji metody.

Po pierwsze, weź grzebień a d przenieść przez brodę kilka razy. Spraw, aby twoja broda była lekko mokra. Jak korzenie włosów stają się tydzień, teraz nadszedł czas, aby przyciąć.

Umieść trymer na kościach policzkowych od miejsca, gdzie kończą się bokobrody. Teraz przesuwaj go powoli w kierunku wąsów. Upewnij się, że przycinasz aż do końca wąsów. Uważaj, aby dobrze wymieszać krótkie i długie włosy. Możesz użyć do tego nożyczek.

Teraz nadszedł czas, aby zadbać o dekolt. W brodzie drwala odgrywa on kluczową rolę. Weź trymer lub maszynkę do golenia i zgol przedłużone włosy przy dekolcie. Choć ze względu na długą brodę, nie będzie ona rzucać się w oczy. Jednak doskonały wygląd sprawia, że mężczyzna jest bardziej seksowny.

Krok 3: Pozwól brodzie rosnąć

Prawdopodobnie jest to jedyna broda, w przypadku której musisz poczekać z zapuszczaniem zarostu po goleniu. Zdziwiony? Rzecz w tym, że kiedy po raz pierwszy zapuszczamy brodę, muszą być miejsca, w których włosy nie wyrastają. W brodzie drwala, musisz zapuścić włosy w każdym miejscu na twarzy (na pewno w granicach marginesu).

"Nie mam włosów przy kościach policzkowych. Nie mam włosów pod wargami. Co powinnam zrobić?"

Czy borykasz się z tym samym problemem? Niektórzy mężczyźni nie mają włosów w tych miejscach lub niektórzy mają ich niewiele. Nie martw się, mam dla Ciebie najlepszy pomysł.

Weź maszynkę do golenia i ogol gołe miejsce. Ogolić gołe miejsce? Tak, po prostu to zrób. Rób to przez kilka dni. W niektórych przypadkach może to potrwać kilka tygodni. Jak to pomoże? Regularne golenie pozwoli na otwarcie zamkniętych porów.

Dzięki temu w ciągu kilku dni możesz mieć dorosłą brodę. Jeśli pytasz o to jak utrzymać brodę przez długi czas, to proponuję zainwestować tylko 5 minut. 3 minuty na codzienne spłukiwanie brody podczas kąpieli i 2 minuty na porządne jej rozczesanie. W każdym razie, jeśli nie masz na to czasu, broda sama nabierze kształtu. Na tym właśnie polega piękno stylu Drwala.

Uwaga: W tym konkretnym artykule skupiamy się na tym, jak szybko zapuścić brodę przy zerowych nakładach. Jeśli jednak chcesz wprowadzić pewne modyfikacje i inne zmiany, możesz użyć barwników. Nawet jeśli masz pewne problemy związane ze skórą twarzy i innymi problemami, możesz użyć olejku do brody, szamponu, odżywki i innych rzeczy.

Jak samemu stworzyć brodę w stylu drwala?

Nie musisz mieć takiej samej brody jak Drwal. Ludzie mogą pomyśleć, że zgubiłeś drogę z lasu. To tylko żart! Możesz użyć kilku stylów dla siebie, takich jak...

⦁ Pełna biała broda drwala

⦁ Retro podcięcie z brodą drwala

⦁ Broda drwala z okrągłymi końcówkami.

⦁ Ulizany tył i broda w kształcie ogona (choć znacznie różni się od koncepcji drwala)

⦁ Broda drwala z długimi włosami

⦁ Długie wąsy - broda drwala

Istnieją miliony sposobów, które można pomyśleć o brodzie drwala. Jednak te są najbardziej znane i pasują do każdego kształtu twarzy.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że wysiłek, który został podjęty w tym artykule, aby dać ci wolny stylowy wygląd, zostanie doceniony przez ciebie. Od początku, wszystkie kroki są wymienione, często wykonywane przez wszystkich. Wystarczy przełączyć tabelę diety, można mieć doskonałą brodę.

Bądź w sobie i zaufaj swojemu wyglądowi. To jak wyglądasz, to jest idealne. Każdy jest doskonały na swój sposób. Nie słuchaj nikogo, twój wygląd jest po prostu bajeczny. Możesz też wypróbować inne odmiany brody drwala, jeśli Ci odpowiadają.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria