Wyposażenie salonu fryzjerskiego.

Meble Jeśli chodzi o wyposażenie salonu fryzjerskiego dla wielu osób mogą to być naprawdę atrakcyjne propozycje, a jednocześnie dodatkowo także pokaźny wydatek. Są jednak pewne elementy, bez których salon nie będzie mógł funkcjonować. Sęk w tym, by wybierać dobra propozycje i szukać takich elementów, za które nie będziemy przepłacać. Fundament stanowi oczywiście umeblowanie.

Zadowolony klient 

Fotele, na jakich będą siedzieć osoby, które są przez nas obsługiwane powinny być wygodne, muszą mieć podłokietniki i dobrze będzie, jeśli zostaną pokryte odpowiedniej jakości materiałem. Musi być to takie rozwiązanie, z którego łatwo będzie się usuwać zabrudzenia czy też obcięte włosy. Mile widziany jest podnóżek, ponieważ dzięki niemu klient będzie mógł się nieco lepiej relaksować. Jeśli chodzi o wygodę po stronie fryzjera to ważna będzie między innymi możliwość regulowania wysokości.

Pompa hydrauliczna lub pompa gazowa

Nie sposób zapomnieć o tym jak bardzo ważna jest stabilność. Jeśli wykonujemy usługę nie możemy się zastanawiać czy przypadkiem za chwile taki fotel się nie przewróci. Dodatkowo powinien się on dobrze łączyć z wystrojem całego naszego salonu. Oprócz tego miejsca, gdzie klient będzie już obsługiwany ważne są także te miejsca, gdzie ktoś dopiero będzie czekał na usługę. Nie będą kilkanaście minut stać. Dlatego dobrze będzie przygotować sofę, na której znajdzie się miejsce dla kilku osób.

Hoker 

To jak się wydaje rozwiązanie, które pozwoli zadbać o fryzjera. Będzie mógł na siedząco wykonywać swoje zadanie. Nie ma oparcia, ale nogi na pewno nie będą tak mocno obciążone. Dzięki temu praca fryzjera może być bardziej komfortowa i łatwiejsza. Nóżki mają tutaj specjalne kółka, dlatego można wygodnie przemieszczać się z takim taboretem. W salonie nie może zabraknąć szafek oraz wózków, które są przeznaczone na akcesoria fryzjerskie. Często aranżuje się także witryny sklepowe, na których widnieją kosmetyki jakie tam wykorzystujemy.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria