13 niesamowite fryzury z kolcami azjatyckimi, które pozwolą Ci uzyskać super fajny wygląd

Azjaci mają proste i gęste włosy. Fryzura z azjatyckimi kolcami to najlepsza fryzura azjatycka, z której mogą skorzystać mężczyźni o gęstych włosach.

Mając do wyboru tak wiele fajnych fryzur azjatyckich z kolcami, może być trudno zawęzić wybór.

Modne fryzury z kolcami azjatyckimi są bardzo zróżnicowane: od fryzury zaczesanej na bok, przez quiff, pompadour, gładko zaczesane do tyłu, grzywkę, faux hawk, aż po wiele różnych nowoczesnych fryzur z kolcami azjatyckimi, z obniżeniem lub zwężeniem po bokach, z włosami długimi, krótkimi i półdługimi.

Dzięki koreańskim i japońskim fryzurom w stylu pop azjatyckie kolce, które mają duży wpływ na świeżość fryzur, Azjaci często są na bieżąco z najnowszymi trendami fryzjerskimi.

Spis treści

 • Najlepsze fryzury z kolcami po azjatycku
 • Azjatyckie fryzury z kolcami i grzywką
 • Fryzura z kolcami w stylu koreańskiego popu
 • Azjatyckie kolce podcięcie
 • Azjatycka fryzura z kolcami
 • Krótkie fryzury z kolcami dla azjatyckich mężczyzn
 • Mężczyźni azjatyccy - kolce
 • Kolczasta grzywka azjatycka
 • Azjatyckie cięcie z kolcami
 • Kolczasta azjatycka fryzura warstwowa z bocznym wygięciem
 • Kolczaste azjatyckie cięcie na pazia
 • Azjatyckie kolczaste cięcie na pazia
 • Włosy z kolcami i teksturowanym przodem
 • Kolczaste azjatyckie blond włosy
 • Podsumowanie
 • Fryzury z kolcami azjatyckimi - najczęściej zadawane pytania
  • Jak pielęgnować fryzurę z azjatyckimi kolcami?
  • Jak stylizować fryzurę z azjatyckimi kolcami?

Najlepsze azjatyckie fryzury z kolcami

Popularni azjatyccy aktorzy, gwiazdy i modele są źródłem inspiracji dla stylowych fryzur z kolcami.

W związku z tym, wiele osób pyta fryzjerów o fryzury z azjatyckimi kolcami. Niektóre nowoczesne fryzury z azjatyckimi kolcami to azjatyckie fale i azjatyckie podcięcia.

Jeżeli chcesz wypróbować kilka z nich, zapoznaj się z naszą listą najlepszych fryzur z azjatyckimi kolcami.

Azjatyckie grzywki z kolcami

Próbujesz ukryć szeroki czubek głowy i okrągły kształt twarzy? Wykonaj fryzurę z kolczastą grzywką, która przyciągnie uwagę do oczu. Utrzymanie reszty włosów w jednej długości eliminuje konieczność dodatkowej stylizacji.

Fryzura koreański pop z kolcami

K-Pop przyczynił się do powstania kilku nowoczesnych azjatyckich fryzur z kolcami. Wielu mężczyzn na całym świecie preferuje kolczaste fryzury koreańskich gwiazd muzyki pop. Moda ta jest często wykorzystywana przez stylistów i fryzjerów.

Są one zaskakująco podobne do kolczastych fryzur typu "bowl". My proponujemy wypróbować fryzurę z kolcami w stylu K-Pop.

Azjatyckie podcięcie z kolcami

Fryzura z azjatyckimi kolcami i podcięciem to obecnie najmodniejsza fryzura dla Azjatów. Kolczaste podcięcie jest bardzo krótkie po bokach, co podkreśla dłuższe, kolczaste włosy na czubku głowy. Rozczochrane podcięcie z kolcami azjatyckimi zapewnia dużo większy kontrast.

Kolczasta fryzura azjatycka

Fryzury azjatyckie w stylu spiky messy odzwierciedlają beztroską postawę. Uważamy, że fryzury z włosami w nieładzie wyglądają fajnie i przyciągają wzrok. Taka fryzura wymaga niewiele wysiłku przy stylizacji. Z drugiej strony, jej stylowy wygląd jest wart poświęcenia czasu i wysiłku.

Krótkie fryzury z kolcami dla Azjatów

Krótkie fryzury azjatyckich mężczyzn z kolcami są bardzo zróżnicowane - od czystych i klasycznych po nierówne i nowoczesne. Azjaci o krótkich włosach z kolcami mogą wybierać spośród wielu nowoczesnych fryzur i stylów, takich jak buzz cut czy crew cut z kolcami.

Azjatyccy mężczyźni z kolcami - quiff

Kolczasty quiff to popularna fryzura wśród azjatyckich mężczyzn. Dzięki starannie przyciętym bokom i tyłowi, wygląda bardzo stylowo. Ponadto, w nowoczesnych wersjach, stosuje się metody strzyżenia takie jak fade, taper i podcięcie. Kolczasty quiff wygląda świetnie na gęstych włosach.

Mullet z kolcami azjatyckimi

Fryzura spiky mullet to jedna z najpopularniejszych fryzur azjatyckich dla mężczyzn. Szczerze mówiąc, nie przypomina ona mulleta, do którego jesteś przyzwyczajony, co czyni ją tak wyjątkową i atrakcyjną.

Jeżeli chcesz nadać swojemu wyglądowi nowy i młodszy charakter, ta fryzura jest tym, czego szukałeś.

Azjatyckie cięcie z kolcami

Jeżeli chodzi o krótkie kolczaste fryzury azjatyckie dla mężczyzn, to nawet fryzura typu "crew cut" z kolcami, która spełnia wymogi popularnej sekwencji metod, może wyglądać jak zupełnie nowa kolczasta fryzura. Fryzura w stylu kolczastym wyróżnia się cieniowaną, woskowaną górą.

Azjatycka fryzura warstwowa z bocznym wygięciem

Azjatyckie cieniowane fryzury z kolcami, których większość mężczyzn unika, są bardzo znane wśród Azjatów. Niektórzy styliści określają ją nawet mianem "azjatyckiej fryzury z grzywką na bok", ponieważ stworzyła ona zupełnie nowy wzór cięć na krawędziach.

Jeżeli masz cienkie włosy, zdecyduj się na warstwę z kolcami i grzywką z boku, która doda im lekkości i kierunku.

Kolczaste cięcie azjatyckie na pazia

Jeżeli marzysz o fryzurze z azjatyckimi kolcami, która jest niezwykle łatwa w utrzymaniu, ta fryzura z azjatyckimi kolcami w kształcie miseczki jest tym, czego potrzebujesz. Jest ona nie tylko łatwa w pielęgnacji, ale może też wyglądać stylowo.

Azjatyckie kolce - fryzura typu buzz

Fryzury z kolcami azjatyckimi są dostępne w różnych stylach i długościach. Jeżeli więc chcesz mieć łatwą w utrzymaniu fryzurę z azjatyckich kolców, a jednocześnie wyglądać męsko, nie ma lepszego wyboru niż fryzura z kolcami w stylu azjatyckim - Buzzcut.

Teksturowany przód z kolcami

Ta fryzura z azjatyckimi kolcami jest idealną propozycją, jeżeli potrzebujesz uczesania, które będzie pasowało do Twojego stroju biurowego.

Jest ona krótka i mocno zarysowana po bokach, ale na górze jest nieco niechlujna i lekkomyślna. Ponadto, w tej krótkiej fryzurze dla mężczyzn z azjatyckimi kolcami, wystarczy, że przeczeszeszesz włosy rano i już jesteś gotowy do wyjścia.

Włosy azjatyckie blond z kolcami

Mężczyźni o krótkich azjatyckich włosach z kolcami, którzy lubią sport, mogą nosić tę elegancką fryzurę. Aby zmodyfikować fryzurę z azjatyckich kolców, wystarczy użyć lekkiej pomady i lekko niedbałej stylizacji.

Co więcej, mężczyźni o blond włosach z kolcami wolą wyglądać niesamowicie.

Podsumowanie

Fryzura z kolcami azjatyckimi to najbardziej atrakcyjna fryzura z kolcami, wygląda niesamowicie i przyciąga wzrok.

Jeżeli odpowiednio wystylizujesz swoje kolce, nie musisz obawiać się, że będziesz wyglądać nieatrakcyjnie. Wybierz jedną z tych nowoczesnych, azjatyckich fryzur z kolcami, które sprawią, że dziewczyny będą się odwracać, by się na Ciebie gapić!

Znalezienie odpowiedniej dla siebie fryzury z azjatyckich kolców może być trudne, ale mamy nadzieję, że ta lista fryzur z azjatyckich kolców dostarczyła Ci kilku pomysłów na kolejną fryzurę z kolcami.

Czy znalazłaś już swój nowy look?

Daj nam znać w komentarzu, a jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące fryzur z kolcami, zajrzyj do sekcji FAQ.

Fryzury z kolcami azjatyckimi - najczęściej zadawane pytania

Jak utrzymać fryzurę z azjatyckimi kolcami?

Zawsze stosuj produkty do pielęgnacji włosów niezawierające parabenów i siarczanów. Są one odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów. Rozczesuj włosy mniejszymi grzebieniami i przedziel je mniejszymi grzebieniami. Pozwoli to z łatwością zebrać wszystkie małe pasma i popchnąć je w pożądanym kierunku.

Jak stylizować fryzurę z azjatyckich kolców?

Jeżeli Twoje włosy są bardzo cienkie, użyj sprayu teksturyzującego i szamponów stymulujących wzrost. Jeżeli Twoje włosy są ciężkie, wysusz je i użyj produktów do stylizacji rozprostowujących, aby ujarzmić loki. Zrób idealną sekcję włosów, przedziel je.

Rozprzestrzeniaj miłość

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria