10 najlepszych fryzur z krótkimi kolcami dla okrągłych twarzy

Wybór najlepszych fryzur z krótkimi kolcami dla mężczyzn o okrągłej twarzy może być trudny. Ponieważ istnieje niewiele krótkich fryzur z kolcami do wyboru dla mężczyzn o okrągłych rysach twarzy, znalezienie najlepszej fryzury dla tego typu twarzy nie jest łatwe.

Na szczęście, przedstawiliśmy kilka świetnych propozycji krótkich fryzur z kolcami dla mężczyzn o okrągłych twarzach. Przyjrzyj się im i wypróbuj te, które przypadną Ci do gustu.

Spis treści

 • Najlepsze fryzury z krótkimi kolcami dla okrągłych twarzy
 • Krótka fryzura z kolcami dla okrągłych twarzy
 • Krótki kolczasty quiff dla okrągłej twarzy
 • Krótkie teksturowane włosy w kolcach dla okrągłej twarzy
 • Krótka kolczasta asymetryczna fryzura dla okrągłej twarzy
 • Krótka kolczasta fryzura pionowa dla okrągłej twarzy
 • Krótka kolczasta fryzura dla okrągłej twarzy
 • Krótki kolczasty pompadour dla okrągłej twarzy
 • Krótkie kolczaste cięcie typu Crew Cut dla okrągłej twarzy
 • Krótka grzywka z przodu w szpic dla okrągłej twarzy
 • Krótkie falowane włosy z kolcami dla okrągłej twarzy
 • Podsumowanie
 • Krótkie kolczaste fryzury dla okrągłych twarzy - najczęściej zadawane pytania
  • Która fryzura z krótkimi kolcami jest najlepsza dla okrągłych twarzy?
  • Czy fryzury z krótkimi kolcami dobrze wyglądają na okrągłych twarzach?
  • Czy długie czy krótkie kolczaste włosy są lepsze dla mężczyzn o okrągłych twarzach?

Najlepsze krótkie fryzury z kolcami dla okrągłych twarzy

Przedstawiamy najlepsze krótkie fryzury z kolcami dla mężczyzn o okrągłej twarzy, które pomogą Ci wybrać stylowy look. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich najodpowiedniejsze krótkie fryzury z kolcami dla okrągłych twarzy.

Krótka fryzura z kolcami dla okrągłych twarzy

Ta fryzura wygląda świetnie na mężczyznach w każdym wieku i do każdego rodzaju stroju. Wygląda równie dobrze z garniturami i innymi formalnymi ubraniami, jak i z casualowymi t-shirtami i koszulami.

Aby wykonać tę krótką fryzurę z kolcami, zbierz krótkie włosy o tej samej długości na całej głowie. Ta fryzura nie wymaga strzyżenia.

Aby ułożyć tę krótką fryzurę z kolcami, trzymaj włosy krótko i nałóż dużo wosku, aby utrzymać je po jednej stronie. Możesz je przełożyć na dowolną stronę, która według Ciebie wygląda najlepiej.

Krótki, kolczasty quiff dla okrągłej twarzy

To jedna z najlepszych krótkich fryzur z kolcami dla mężczyzn o okrągłej twarzy, którzy chcą spróbować czegoś nowego w swoim wyglądzie. Wywołaj tym uczesaniem duży wpływ na modę, jeżeli jesteś zmęczony swoim obecnym wyglądem i chciałbyś odkryć coś zupełnie nowego.

Ta fryzura to połączenie popularnego strzyżenia typu fade z efektem quiffu z kolcami.

Aby uzyskać ten wygląd, wykonaj wygięcie po bokach i z tyłu głowy, pozostawiając włosy na szczycie głowy. Niewielką ilością produktu do stylizacji zaczesuj włosy na prawą stronę.

Krótkie teksturowane włosy z kolcami dla okrągłej twarzy

Ta fryzura wymaga bardzo starannego przycięcia i oczyszczenia boków głowy.

Jeżeli zastanawiasz się, jak ją wykonać, idź do fryzjera i poproś o strzyżenie typu low bald fade. Precyzyjne cięcie wykonuje się na górnej części włosów. Środkowa część włosów powinna być posiekana i najeżona kolcami.

Aby utrzymać kształt fryzury i kolce na swoim miejscu, można użyć wosku do włosów i sprayu utrwalającego. Ze względu na kontrast długości, fryzura będzie wyglądać ładnie nawet po jej wydłużeniu.

Krótka kolczasta fryzura asymetryczna dla okrągłej twarzy

Krótkie kolczaste fryzury asymetryczne dla okrągłych twarzy nadają włosom objętości i różnorodności. Ta fryzura jest idealna dla osób, które chcą odkryć pasemka i kolory włosów.

W tej fryzurze, długości włosów są różne, co sprawia, że fryzura wygląda na niezrównoważoną. Nie bój się wypróbować tej fryzury.

Krótka fryzura z kolcami w pionie dla okrągłej twarzy

Krótka pionowa fryzura z kolcami to technika pozwalająca nadać fryzurze nieco objętości. Aby uzyskać taki wygląd, będziesz potrzebować niewielkiej ilości wysokiej jakości wosku lub pomady. Krótkie pionowe fryzury z kolcami wyglądają świetnie w wielu różnych stylizacjach.

Krótki, kolczasty faux hawk dla okrągłej twarzy

Krótki, kolczasty faux hawk to kolejna fryzura dla mężczyzn o okrągłej twarzy. Faux hawk to świetny sposób na nadanie włosom kolców i wysokości, z jednoczesnym wygoleniem włosów po bokach i wyciągnięciem ich w kierunku środka głowy.

Fryzura ta ma kształt kolca przypominającego jastrzębia, który jest wyrazisty i nowoczesny, dzięki czemu jest idealna dla mężczyzn o okrągłych twarzach, którzy chcą odkryć coś innego. Będziesz jednak potrzebować wysokiej jakości produktów do stylizacji.

Krótki kolczasty pompadour dla okrągłej twarzy

Krótki kolczasty pompadour to fryzura, która dodaje objętości czubkowi głowy. Najlepiej jest wyeliminować długie fryzury.

Niewielki kopczyk nada wymiar okrągłej twarzy, a także pozwoli zachować okrągłe krawędzie. Fryzura typu "fade" wygląda świetnie w połączeniu z krótkim, kolczastym pompadurem. Ta fryzura jest bardzo polecana, by zmniejszyć krągłość twarzy.

Krótkie fryzury z kolcami dla okrągłej twarzy

Krótka fryzura z kolcami nie ma wpływu na zaokrąglenie twarzy. Nikt jednak nie może zaprzeczyć, że jest to fryzura nieodpowiednia dla mężczyzn o okrągłym kształcie twarzy.

Jest to stylowa, gładka i czysta fryzura dla panów. Nie wymaga wiele zabiegów pielęgnacyjnych. W tej fryzurze fryzjerzy przycinają i zwężają boki i tył głowy. Ponadto, pozostawiają trochę długości włosów na górze.

Krótka grzywka z przodu z kolcami dla okrągłej twarzy

Ta fryzura jest najlepsza dla mężczyzn o dużym czole i pulchnych policzkach. Przednia część włosów jest ułożona w kształt litery V, co daje wrażenie kolczastej grzywki z boku.

Ta krótka kolczasta grzywka zakryje połowę brwi, sprawiając, że twarz będzie wyglądać na mniejszą.

Krótkie falowane włosy z kolcami dla okrągłej twarzy

Ta fryzura jest łatwa do wykonania, ponieważ wymaga jedynie przycięcia włosów po bokach i z tyłu głowy, przy zachowaniu odpowiedniej ilości włosów na górze. Możesz zrobić kolce za pomocą żelu lub pozostawić je tak, by tworzyły fale. Przeczesz włosy do tyłu opuszkami palców, aby uzyskać efekt potarganych włosów.

Podsumowanie

Mężczyźni o okrągłych twarzach często wątpią w siebie, uważając, że nie są wystarczająco przystojni, by wzbudzać podziw i uwagę.

Jeżeli jednak znasz odpowiednie sposoby na poprawę swojej atrakcyjności za pomocą krótkich fryzur z kolcami dla facetów o okrągłej twarzy, to nie jest to problem.

Korzystaj więc z własnych sił i eksperymentuj z różnymi fryzurami z krótkimi kolcami dla okrągłych twarzy.

Istnieje kilka krótkich fryzur z kolcami dla osób o okrągłej twarzy w każdym wieku, które sprawią, że będziesz wyglądać lepiej.

Mamy nadzieję, że teraz masz już jasną wizję krótkich fryzur z kolcami dla okrągłych twarzy.

Którą z propozycji krótkich fryzur z kolcami dla okrągłych twarzy wybierzesz?

Jeżeli nadal masz jakieś pytania dotyczące krótkich fryzur z kolcami dla okrągłych twarzy, przewiń poniżej i zapoznaj się z sekcją FAQ.

Krótkie fryzury z kolcami dla okrągłych twarzy - najczęściej zadawane pytania

Która fryzura z krótkimi kolcami jest najlepsza dla okrągłych twarzy?

Krótka kolczasta fryzura Quiff jest najlepsza dla okrągłych twarzy.

Czy krótkie fryzury z kolcami dobrze wyglądają na okrągłych twarzach?

Tak, krótkie fryzury z kolcami dobrze wyglądają na okrągłych twarzach.

Czy długie czy krótkie włosy z kolcami są lepsze dla mężczyzn o okrągłej twarzy?

Krótkie kolczaste włosy są lepsze dla mężczyzn o okrągłych twarzach, ale nie za krótkie, ponieważ bardzo krótkie włosy dodadzą Twojej głowie więcej okrągłości.

Spread the love

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria