12 klasycznych blond fryzur low fade, które musisz mieć już teraz

Blond fryzura low fade ma w sobie urok i atrakcyjność, którym trudno się oprzeć, a do tego w wyjątkowy sposób przyciąga wzrok adoratora.

Niezależnie od tego, czy jesteś laikiem czy celebrytką, biznesmenem czy przedsiębiorcą, fryzura low fade na blond włosach jest dla Ciebie idealna.

Low fade blondeBlond

fryzura zawsze się wyróżnia i jest najbardziej popularna wśród młodych nastolatek

.

Spis treści

 • Dlaczego fryzura low fade w przypadku blondynki?
 • 1. Blondynka pixie i fryzura low fade
 • 2. Podkręcona blond fryzura
 • 3. Blond afro loki z niską falą
 • 4. Wyblakła blond fryzura buzz
 • 5. Blond fohawk fryzura z fade
 • 6. Kręcone Mohawk blond fryzura fade
 • 7. Niski fade blond swept bang
 • 8. Blond włosy z krótką grzywką i wygoloną linią.
 • 9. Blond włosy z nisko opadającymi włosami i wzorami
 • 10. Blondynka z kornerami, fryzura zanikająca
 • 11. Niskie blond dredy
 • 12. Włosy blond ulizane do tyłu i nisko opadające.
 • Wnioski
 • FAQs
  • 1. Czy blond włosy wyglądają atrakcyjnie na facetach?
  • 2. Jaka jest idealna fryzura dla mężczyzn?
  • 3. Czy rozjaśnianie włosów jest szkodliwe?

Dlaczego fryzura low fade z blond włosami?

Blond fryzura z niską falą oferuje różne warianty stylizacji włosów krótkich oraz średniej i długiej długości.

Blond fryzura low fade kusi tym, że możesz wyglądać elegancko, wydając przy tym mniej pieniędzy na pielęgnację i skracając czas między kolejnymi wizytami u fryzjera.

fryzura blond low fadeWłosy blond

low fade obejmują takie fryzury jak buzz cut, faux hawk, mohawk, pixie i inne

.

W tym artykule przedstawiamy 12 wyjątkowych fryzur dla blondynek, które możesz wykonać na włosach krótkich, średnich lub długich.

1. Blondynka pixie i nisko ścięta fryzura

Blonde Low fadeDzięki

wygolonym bokom fryzura pixie może łatwo wydać się męska. W latach 80. i 90. fryzura pixie wyglądała tak samo dla wszystkich.

Dzięki jej ewolucji w kierunku low fade, różne osoby mogą mieć fryzurę pixie, ale w zupełnie różnych stylach i kolorach.

2. Kręcone blond włosy

Kręcone blond włosy

to fryzura z klasą, która zazwyczaj najlepiej pasuje mężczyznom o kręconych lub falowanych włosach. To charakterystyczna fryzura, która nigdy nie wyjdzie z mody.

3. Blond loki afro z nisko wygoloną fryzurą

W porównaniu z popularnymi fryzurami low fade, które widzimy u mężczyzn o naprawdę krótkich włosach, ta fryzura jest odpowiednia dla włosów średniej długości

. Włosy blond

Najczęściej wykonuje się ją z wzorami po bokach, choć wszystko zależy od tego, co chcesz lub uważasz za najbardziej

odpowiednie dla siebie.

Z pomocą fryzury fade, ciężar ciężkich loków zostaje zredukowany, a Ty wyglądasz elegancko.

4. Wyblakły blond buzz haircut

Fryzury typu buzz

Ta fryzura może wydawać się zwyczajna, ale jej prostota ma swój urok. Nie wymaga ona żadnej stylizacji ani martwienia się o wygląd włosów, jest prosta, ale z klasą.

5. Blond fohawk fade haircut

Blond

fohawk

LookChociaż fryzura

fohawk (lub

faux hawk

) wymaga mniej produktu i czasu do ułożenia, może być również trudna w utrzymaniu

.

Ze względu na swoją uniwersalność, oferuje więcej możliwości stylizacji. Fryzura ta jest bardzo popularna, ponieważ można ją nosić zarówno w stylizacjach zawodowych, jak i na co dzień.

Mężczyźni zazwyczaj stylizują fauxhawk na dwa sposoby.

Stylizacja na blond

Pierwszy sposób to po prostu zrobienie fryzury na pazia, układając włosy z przodu głowy za pomocą szczotki

.

Innym sposobem noszenia fohawk przez mężczyzn jest wydłużenie włosów przy czole i ułożenie ich w górę i do przodu za pomocą żelu, tworząc w ten sposób długą grzywkę.

6. Curly Mohawk - blond fryzura na blond włosy

Mohawk ma wygolone boki i dramatyczny pasek włosów, który biegnie od przodu do tyłu. Nie ma dużej różnicy między faux hawkiem a mohawkiem, a faux hawk jest mniej dramatyczną wersją mohawka.

7. Blond fryzura o niskim stopniu utrwalenia, wymykająca się spod kontroli

Grzywka w kolorze blond z niskim cieniowaniem Grzywka

zaczesana na bok okazała się być efektownym i popularnym uczesaniem, zwłaszcza z niskim cieniowaniem. Grzywka ta zaczyna się od krótko przyciętych boków i tyłu głowy i może być stylizowana na włosach krótkich, średnich i długich.

Dzięki goleniu lewej strony włosów, fryzury te nadadzą asymetrycznym włosom dodatkowego charakteru. Kolejną zaletą tej fryzury jest to, że jej stylizacja nie wymaga wiele czasu i wysiłku.

8. Blond włosy z krótką grzywką i wygoloną linią

Blondynki z krótką

fryzurąKrótka fryzura dla mężczyzn wygląda swobodnie i zabawnie w przypadku blond włosów i może podkreślić Twoje oblicze. Jest to jedyna fryzura, która nie wymaga żadnej stylizacji, a do tego jest łatwa w utrzymaniu.

9. Niskie blond włosy z wzorami

Fryzury na blond włosachTen

typ

fryzury low fade jest

znany z tego, że nadaje wygląd "badass". Można ją wykonać zarówno na włosach krótkich, jak i długich, chociaż w przypadku włosów dłuższych, zawsze możesz ukryć lub pokazać ogoloną partię włosów, kiedy tylko chcesz, w przeciwieństwie do włosów krótszych.

Nie jest to jednak minusem dla osób z krótszymi włosami, ponieważ wzory są zbyt fajne, by je zakryć. Wzory są wykonywane z tyłu lub z boku głowy, a jeszcze lepiej - z obu stron.

blond low fade

10. Blond cornrows fade haircut

W przeciwieństwie do większości fryzur typu low fade, które skupiają się na włosach krótkich, ta fryzura jest przeznaczona przede wszystkim dla osób o włosach wystarczająco długich, aby je zaplatać. Nic nie może się równać z możliwością stylizacji włosów poprzez zaplatanie ich w dowolny sposób w fryzurze typu low fade.

11. Blond dredy niskofazowe

Niskie blond dredy -

fryzura, która jest idealna dla osób, które nie wymagają zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Jest ona również uniwersalna i może być stylizowana na różne sposoby. Sprawdza się zarówno w przypadku włosów krótkich, średnich, jak i długich. Może wydawać się surowa, ale jednocześnie jest elegancka.

12. Blond włosy zaczesane do tyłu i nisko ścięte

Blond fryzura low fade

Ostatnia, ale nie mniej ważna fryzura, to ulizany tył, który jest bardzo popularny wśród mężczyzn. Ulizany tył nie ogranicza się jedynie do fryzury low fade. Oferuje ona również wiele różnych stylów.

Podsumowanie

Fryzura low fade na blond włosach jest nadal modna i stylowa, a wykonują ją mężczyźni z różnych środowisk. Dzięki różnym opcjom do wyboru, martwienie się o długość włosów lub fryzurę, która najbardziej by do Ciebie pasowała, powinno odejść w przeszłość.

FAQs

1. Czy blond włosy wyglądają atrakcyjnie u facetów?

Są mężczyźni, którzy dobrze wyglądają w blond włosach, a wielu facetom podoba się blond wygląd. Jednak kobiety nie uważają blondynów za atrakcyjnych, wolą mężczyzn o brązowym kolorze włosów.

2. Jaka jest idealna fryzura dla mężczyzn?

Platynowy blondJeśli

masz głowę w kształcie prostokąta, dobrze wyglądaj w fryzurze typu slick back, man bun lub z przedziałkiem z boku. Jeżeli masz owalny kształt głowy, powinieneś rozważyć pompadour, przedziałek z boku, buzz cut lub quiff. Jeżeli masz głowę w kształcie kwadratu, zdecyduj się na quiff, przedziałek z boku lub podcięcie.

3. Czy rozjaśnianie włosów jest szkodliwe?

To prawda, że rozjaśnianie lub farbowanie włosów prowadzi do ich uszkodzenia. Środki stosowane do rozjaśniania włosów są trudne dla pasm i mogą sprawić, że staną się one suche, łamliwe i łatwo ulegną zniszczeniu.

Spread the love

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria