Najlepsze stylizacje kwadratowej brody, które powinieneś wypróbować

Nie jest zaskoczeniem, że mężczyźni z kwadratową brodą są uważani za bardziej atrakcyjnych. Jednak posiadanie długiej brody to nie wszystko. Sztuką utrzymania atrakcyjnego zarostu jest czystość, co wiąże się z ciągłym przycinaniem i ogólną higieną.

Przycinanie zarostu wymaga starannego przycinania włosów na twarzy począwszy od ucha do brody. Zaczyna się od zrobienia kwadratu z linią od ucha, linii szczęki, do brody.

Nadanie brodzie kwadratowego kształtu wymaga stopniowego i starannego procesu. Ponieważ aby uzyskać idealny wygląd, kąty muszą być zrównoważone lub równe.

Spis treści

 • Jakie są rodzaje kwadratowej brody, które mogę uzyskać?
  • Tradycyjna kwadratowa broda
  • Młoda broda kwadratowa
  • Przedłużona kwadratowa broda
  • Kwadratowa broda
  • Wyblakła kwadratowa broda
 • Jak mogę przycinać swoją kwadratową brodę?
  • Ustal długość
  • Przycinaj włosy i brodę
  • Tworzenie kwadratowych kątów
  • Przycinaj bokobrody
  • Ogol szyję
  • Zakończenie przycinania kwadratowej brody.
 • Jak mogę sprawić, żeby moja kwadratowa broda rosła szybciej?
 • O czym należy pamiętać przed zapuszczeniem kwadratowej brody?
 • Co może wpłynąć na wzrost mojej kwadratowej brody?
  • Genetyka
  • Warunki spowodowane przez geny danej osoby
  • Stres
  • Estetyka
 • Co jeszcze powinienem wiedzieć? (Wnioski)

Jakie są rodzaje kwadratowych bród, które mogę uzyskać?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że istnieją różne rodzaje kwadratowych bród. Oczywiście, istnieją różne style kwadratowej brody, które możesz wykonać, aby wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie. Jednak wszystkie przynoszą ten sam rezultat - wydobywają Twój najlepszy wygląd.

Możesz preferować mocno ogoloną kwadratową brodę lub grubszą brodę z boku; przynoszę ci najlepsze style kwadratowej brody, które możesz wypróbować, aby zapewnić sobie najlepszy wygląd.

Fantastyczny styl kwadratowej brody

Tradycyjna kwadratowa broda

Czysta i idealnie przycięta linia szczęki to jedna z cech tradycyjnej kwadratowej brody. Jeśli Twoje włosy na twarzy są średniej wielkości, spróbuj zapuścić tę fryzurę, która pomoże Ci kontrolować lub ujarzmić wzrost włosów na twarzy.

Aby stworzyć tę wyrafinowaną fryzurę, możesz użyć trymera do brody i zapoznać się z poradami dotyczącymi brody.

Yeard Square Beard

Zapuszczenie brody wymaga czasu i dyscypliny. Długa broda ma zazwyczaj ponad cztery cale, a jej zapuszczenie zajmuje nawet rok.

zapewnij sobie niesamowity wyglądJeśli

chcesz utrzymać drożdżową brodę od podstaw, nie musisz się martwić o jej szybki wzrost. Możesz użyć kremu do brody, który pomoże Twojej brodzie rosnąć grubiej i szybciej.

Po około sześciu miesiącach utrzymywania swojej kwadratowej drożdżowej brody, jej długość musiała urosnąć do poziomu, w którym mogłeś zauważyć jej rosnący rozmiar.

Dla większości mężczyzn, wzrost brody zazwyczaj zatrzymuje się do tego czasu; Jeśli tak jest w twoim przypadku, nie musisz się martwić; możesz sprawić, że będzie rosła szybciej dzięki kremowi do brody.

Po około 11 miesiącach wzrostu zarostu, staniesz się w pełni brodatym panem. Pamiętaj, że chodzi o to, by utrzymać drożdżową brodę, a nie krzaczasty las na twarzy. Kontynuuj więc trymowanie i używaj kremu do brody na zarost.

Wydłużona kwadratowa broda

tradycyjna kwadratowaPodobnie jak kwadratowa

broda, przedłużona kwadratowa broda wymaga czasu, aby urosnąć. Przed przystąpieniem do przycinania brody w kształcie wydłużonego kwadratu, pozwól włosom rozwinąć się w pełni i zagęścić.

W przeciwieństwie do krótszych kwadratowych zarostów, gdzie przycinamy włosy na twarzy bliżej linii szczęki, wydłużony kwadrat obniża lub całkowicie znika linię szczęki dzięki grubszym włosom.

Kwadratowa kozia bródka

Kwadratowa kozia bródka to doskonały styl zarostu, który warto mieć. Jeśli zdecydujesz się na tę kwadratową brodę, będziesz czuł się pewnie, gdziekolwiek pójdziesz.

kwadratowa kozia bródkaKwadratowa kozia bródka

to prosty styl zarostu, który zapewni Ci najlepszy wygląd. Aby uzyskać ten styl zarostu, nie musisz mieć dużo włosów na twarzy, jak w przypadku stylów z drożdżami i wydłużoną brodą. Za pomocą prostego dotyku, możesz idealnie ułożyć włosy na twarzy, aby zapewnić sobie fantastyczny wygląd.

READ NOW 14 Best Teenage Beard Styles: Jak Zapuścić Brodę Nastolatka

Wyblakła kwadratowa broda

Styl wyblakłej kwadratowej brody lepiej pasuje do ogolonej głowy. Nakładki, osłony grzebieniowe i trymer do brody to rzeczy, których potrzebujesz, aby mieć czyste, wyblakłe kwadratowe cięcie.

Strzyżenie na kwadratowo nie jest czymś, czego powinieneś się obawiać. Wystarczy, że będziesz o nią dbać i regularnie ją przycinać.

Jak przycinać kwadratową brodę?

przycinanie kwadratowej brodyAby

uzyskać idealne kwadratowe cięcie, będziesz potrzebował dobrego zestawu trymerów do brody i wysokiej jakości kremów lub mydła. Przy pomocy obcinacza do brody i prowadnicy kształtowanie boków, aby były równe, staje się łatwiejsze.

Poniżej przedstawiamy kroki, które pomogą Ci uzyskać ulubiony styl brody

Określ długość

Wybierz preferowaną długośćDługość brody

zależy od tego, czego oczekujesz od swojego dekoltu. Dla niektórych, broda zazwyczaj znajduje się około cala nad jabłkiem Adama.

Musisz zachować długość włosów w rozmiarze, który odpowiada Twoim potrzebom i kształtowi Twojej twarzy.

Rozczesanie włosów do maksimum i przycięcie boków może pomóc w osiągnięciu pożądanego stylu brody. Po rozczesaniu możesz teraz wyregulować i wyrównać boki włosów.

Przycinaj włosy i brodę

Podczas przycinania brody używaj szczotki z włosia dzika, wyczesując włosy z twarzy; niezależnie od tego, jak chcesz zapuścić włosy - czy jest to pełna, czy krótsza broda - przycinanie jest niezbędne.

Po podjęciu decyzji o stylu, jaki chcesz nadać swojemu zarostowi, przejdź do jego przycinania. Możesz zdecydować się na pełniejszą kwadratową brodę lub krótką kwadratową kozią bródkę; możesz przycinać włosy na twarzy, aby uzyskać pożądany styl.

Tworzenie kwadratowych kątów

Narożniki szczęki, podbródka, linii żuchwy i górnej części wargi sprawiają, że kwadratowa broda jest wyjątkowa.

Za pomocą nożyczek lub trymera do brody, nadaj kątom zarostu odpowiedni kształt. Gdy te kąty są nieprzycięte, sprawiają, że twarz wygląda surowo, co jest sprzeczne z niepisaną zasadą utrzymywania brody.

Przycinaj bokobrody

Przycinanie bokobrodów Aby uzyskać efekt

gęstej brody i szerszej linii szczęki, upewnij się, że przy pomocy trymera połączysz bokobrody z brodą. Bokobrody mogą być grubsze od dołu do góry, a następnie zanikają przy skroniach i linii włosów.

Golenie szyi

golenie szyiJedną z

rzeczy, które sprawiają, że kwadratowy zarost wygląda bajecznie, jest czysty dekolt. Podczas przycinania kwadratowego zarostu, kształtuj go powyżej i poniżej jabłka Adama, aby Twoja szczęka wydawała się dłuższa

.

Większość mężczyzn preferuje grubszą, dłuższą brodę, jednak jedną ze złotych zasad kwadratowego zarostu jest zachowanie gęstych włosów na granicy linii szczęki i pod brodą, aby zapewnić odpowiednie ułożenie boków.

Upewnij się, że używasz nasadek do detali, które pozwalają łatwo usunąć zarost z brody. Musisz wiedzieć, że ten mały szczegół definiuje styl kwadratowej brody.

Wykończenie kwadratowego zarostu.

przystojny wygląd z kwadratową brodąSprawdź w

lustrze kąty swojej brody po wygoleniu dekoltu. Co sądzisz o równowadze? Jeśli nie jest taka, jak chcesz, użyj nożyczek do brody, aby gładko uformować lewą i prawą stronę brody.

Jak mogę sprawić, by moja kwadratowa broda rosła szybciej?

Zapuść długą kwadratową brodęNie

zawsze jest łatwo zapuścić brodę w kwadratowym kształcie. Aby uzyskać dopasowane cięcie o wyrazistych liniach i ostrej stylizacji, najlepiej udać się do fryzjera.

Aby uzyskać idealny dekolt, pokaż fryzjerowi zdjęcia zamieszczone w tym artykule lub na stronie internetowej. Ponadto, będziesz potrzebował trymera do brody i przewodnika, aby broda wyglądała dobrze przez cały czas. Być może zastanawiasz się, jak możesz sprawić, że Twoja broda będzie rosła szybciej; wykonaj poniższy krok, aby uzyskać wynik, którego potrzebujesz.

 1. Jako część rutyny pielęgnacyjnej, przycinaj włosy na twarzy każdego dnia.
READ NOW The Mystery Of Curly Beard Styles NowNie

musisz się martwić, czy będzie pasowało trzymać włosy w pobliżu linii szczęki, czy też pozwolić im sięgać do kolan. Kup dobrej jakości trymer i kształtuj nim swoją brodę każdego dnia. W miarę regularnego przycinania i wypróbowywania różnych metod przycinania, odkryjesz formę przycinania i styl, który bardziej Ci odpowiada.

 1. Upewnij się, że często myjesz ręce.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz czuł się niekomfortowo i będziesz miał swędzącą brodę, jeśli jedzenie i komórki skóry zostaną uwięzione w twoich włosach na twarzy.

Nie zadbana i brudna broda sprawia, że wydajesz się brudny. Aby uniknąć negatywnego wpływu niechlujnej brody, używaj środków do czyszczenia brody i szoruj ją kilka razy w tygodniu.

olejuj swoją kwadratową brodę
 1. Dobrym pomysłem jest używanie olejku do brody

Olejek do brody powinien być Twoim najlepszym przyjacielem, jeśli chcesz utrzymać swoją brodę w porządku. Ponieważ olejek do brody nawilża brodę i skórę pod nią, różni się od wody po goleniu.

Olejek do brody nie tylko nawilża skórę, ale także zmiękcza i ujarzmia włosy brody. Ponieważ olejek do brody sprawia, że broda wygląda czysto, jest doskonałym narzędziem do stylizacji.

 1. Brodę trzeba trenować

Regularne przycinanie włosów na twarzy pozwoli utrzymać je w pożądanym kształcie. Istnieją jednak dodatkowe metody, które możesz zastosować.

ładna kwadratowa broda do wypróbowaniaTwoja broda

wymaga regularnego szczotkowania, aby utrzymać ją w pożądanym kształcie, więc postaraj się wyrobić sobie taki nawyk. Stosując tę metodę, możesz rozplątać i wyprostować splątane i kręcone włosy, powodując ich wzrost w dół.

Możesz dostać dobrego fryzjera, aby pomóc Ci w procesie przycinania. Alternatywnie, możesz nauczyć się przycinać włosy samodzielnie.

 1. Twoja broda jest niezbędna dla uzyskania zrównoważonego wyglądu!

Wielu może się z tym nie zgodzić, ale brody są niezbędne dla zrównoważonego wyglądu. Stanowią one dopełnienie twarzy, dlatego wymagają specjalnego traktowania, abyś mógł wyglądać zadziwiająco.

Jeżeli chcesz dodać wąsy do swojego wyglądu, przytnij obszar pod nosem za pomocą nożyczek do przycinania, aby zachować czystość. Możesz również użyć średnio trwałego wosku, aby utrzymać go w organicznej formie.

 1. Jedzenie, które spożywasz ma znaczenie!

Czy wiesz, że jedzenie, które spożywasz, przyczynia się do wzrostu Twojej brody? Tak, przyczyniają się. Jedzenie dobrej i zbilansowanej diety może przyczynić się do wzrostu Twojej brody

żywność bogata w składniki

odżywczeBiałko i kwasy tłuszczowe umożliwiają wzrost włosów. Aby wyhodować zdrową brodę, niezbędne są witaminy B5, B3 i B9. Oznacza to, że powinieneś spożywać dużo chudego białka, orzechów, żółtek jaj, mleka, zieleni liściastej, a przede wszystkim wody!

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu czystej brody, jedz zdrowo i stosuj się do innych powyższych wskazówek. Możesz również zakupić preparaty wzmacniające zarost, takie jak Vita beard, jako szybki sposób na rozwiązanie problemu.

O czym należy pamiętać przed zapuszczeniem kwadratowej brody?

przycinanie brodyPrzed

utrzymaniem brody, są pewne rzeczy, o których musisz pamiętać; poniżej znajdują się niektóre

 1. Przycinaj brodę regularnie

Aby zachować czysty wygląd, będziesz musiał regularnie przycinać brodę. Pomyśl o zakupie trymerów, które ułatwią Ci to zadanie. Dowiedz się również, jak prawidłowo stylizować brodę, aby nadać jej pożądany, kwadratowy kształt.

 1. Zanim przytniesz brodę, umyj ją specjalnym mydłem do brody.

Codzienne szczotkowanie i czesanie brody może pomóc Ci poznać miejsca, które wymagają przycięcia. Ponadto sprawia, że broda rośnie szybciej i zapobiega powstawaniu kołtunów.Jeśli włosy na twarzy są nadal mokre po umyciu, nie przycinaj ich ani nie kształtuj. Zwiększy to tylko prawdopodobieństwo przycięcia brody.

 1. Nawilżaj brodę po przycinaniu.
CZYTAJ TERAZ Jak zapuścić stylową brodę jak Kratos?

Po przycięciu brody zmyj martwy naskórek i zabłąkane włoski. Utrzymywanie odpowiedniego poziomu nawilżenia włosów na twarzy pomoże Ci uniknąć przesuszenia, a nawet podrażnienia brody.

 1. Unikaj stosowania roztworów do brody, które zawierają alkohol lub środki chemiczne

Kiedy kupujesz krem lub roztwór do brody, unikaj tych produktów, które mają wysokie stężenie alkoholu i substancji chemicznych. Te produkty na bazie alkoholu i chemikaliów mogą podrażnić i wysuszyć Twoją skórę.

Co może wpłynąć na wzrost mojej kwadratowej brody?

Zapuszczanie kwadratowej brodyBrody rosną

etapami, a jak już wspomniano, zapuszczenie kwadratowej brody może zająć nawet rok. Wzrost włosów na twarzy przebiega etapami. Przez pierwsze cztery miesiące włosy mogą rosnąć do około 0,5 mm dziennie. To około cala lub półtora cala każdego miesiąca.

Wzrost włosów na twarzy może być zatrzymany przez kilka czynników.

Genetyka

Szanse na to, że zapuścisz brodę są niewielkie, jeśli twoi rodzice lub dziadkowie mieli problemy z jej zapuszczeniem. Zapuszczanie brody może być dziedziczne; jeśli twoi rodzice mają długie brody, ty też będziesz miał pełne owłosienie na twarzy.

Warunki spowodowane przez geny danej osoby

Rozwój brody może być zaburzony przez warunki, które wpływają na gromadzenie się mieszków włosowych w porach lub niski poziom testosteronu lub innych hormonów. Czasami Twój lekarz może mieć na to rozwiązanie; odwiedź go, aby się o tym przekonać.

Stres

Możesz nie wiedzieć, że stres może mieć wpływ na wzrost włosów -Tak, ma. Jeśli zawsze czujesz się zestresowany, może to mieć wpływ na rozwój twojego zarostu. Włosy na twarzy zaczną wypadać, wpływając na wzrost zarostu.

Oprócz potrzeby zapuszczenia dłuższej brody, odpoczynek jest niezbędny dla organizmu. Zrób sobie przerwę, aby twoje ciało wróciło do pełnego funkcjonowania.

kwadratowa broda z węzłem

Estetyka

Ludzkie ciało różni się, tak samo jak jego potrzeby. Możesz mieć zabieg, który działa najlepiej dla Ciebie. U innej osoby to leczenie może wywołać negatywne reakcje.

Kiedy dostajesz krem do brody, spójrz na swój typ skóry, typ włosów i alergie przed osiedleniem się na produkcie. Na przykład, produkt, który działa dla osoby o wilgotnej skórze może nie być idealny dla popękanej i suchej skóry.

Kupując krem do brody, szukaj produktów, które odpowiadają Twoim potrzebom. Unikaj też produktów o wysokim stężeniu alkoholu i innych substancji chemicznych! Co najważniejsze, zasięgnij porady lekarza lub specjalisty od pielęgnacji skóry.

Atrakcyjny styl kwadratowej brody

Co jeszcze powinienem wiedzieć? (Wnioski)

Podobnie jak większość ludzi, jeśli zdecydujesz się na pełniejszą kwadratową brodę zamiast kwadratowej koziej bródki, oznacza to, że będziesz musiał pozostawić swoją brodę nieogoloną przez jakiś czas. Oznacza to, że w niektórych regionach broda będzie rosła szybciej, a za kilka tygodni Twoja twarz będzie pełna zarostu.

Najlepszym podejściem w tej sytuacji jest ciągłe przycinanie włosów w niektórych z tych miejsc, szczególnie w okolicach szyi. Należy stwierdzić, że wyhodowanie wymarzonej kwadratowej brody wymaga wiele cierpliwości i dyscypliny. Regularnie przycinaj włosy, używaj kremu do brody i olejku, sprawdzaj i rozplątuj włosy na twarzy, itp.

Jeśli po noszeniu swojej kwadratowej brody przez jakiś czas jesteś nią zmęczony, sprawdź na naszej stronie inne niesamowite style brody, które możesz wypróbować.

Rozprzestrzeniaj miłość

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria