O nas

Cześć chłopaki, mam nadzieję, że robisz dobrze. Przede wszystkim bardzo serdecznie witam Was na mojej stronie, Bookofbarbering.com. Jak wiecie, moja strona jest oparta na męskiej pielęgnacji. Mój główny nacisk kładę na męską fryzurę, styl brody, styl wąsów i inne związane z pielęgnacją twarzy.

Grooming jest jedyną siłą mężczyzn, która może przyciągnąć czyjąś uwagę. Wierzę w swoje słowa. Ponieważ widziałem wielu mężczyzn, którzy stali się zdemotywowani z powodu ich wyglądu, ich niezrównoważonych stylów i przypadkowych zmysłów pielęgnacyjnych.

Nawet widziałem niektórych mężczyzn, przechodząc w depresję z powodu nie uzyskania ich bliskich. Teraz, ukochanych może być każdy, cokolwiek. To może być osoba, dziewczyna, praca, lub promocji. Mężczyźni są czasami stają się over thinkers co zabijają się psychicznie.

Myśl, że "nie jestem przystojny" jest ich do związanego myśleć, że są one bezużyteczne.
To nie jest w porządku!

Każdy jest piękny, jak są. Przy okazji, jak jesteś zaniepokojony o swój wygląd, chcesz zrobić nową rozdzielczość siebie, to nie jestem nikim, aby go zatrzymać. Nawet, chcę Ci w tym pomóc oferując moją 20-letnią wiedzę w tej dziedzinie.

Chwila! Zapomniałem powiedzieć, kim jestem. Trzeba znać siłę autora, zanim się za nim podąży. Pozwól mi się podzielić.

Kim jestem?

Cześć, mam na imię Khamis. Od dziecka pasjonuję się urodą, ilekroć próbowałam nowych stylizacji, moje przyjaciółki zawsze to doceniały. Prosili mnie o sugestie. Kiedy przekroczyłam pewien wiek, odkryłam, że to jest moja prawdziwa pasja. Zaczęłam uczyć się o barberingu.

Ukończyłem Hinckley College w Anglii, na kierunku barbering. Podczas nauki w Hinckley College doszłam do 3 poziomu fryzjerstwa. Zdobyłam 20-letnie doświadczenie. Wyszkoliłam wielu uczniów i klientów, aby mogli spełnić swoje marzenia. Wygrałam też kilka konkursów fryzjerskich.

Teraz, moją ambicją jest zaoferowanie całej mojej wiedzy poprzez platformę internetową. Chcę dzielić się moją wiedzą globalnie poprzez moją stronę, Bookofbarbering.

Co będziesz tu miał?

Z pewnością musisz wiedzieć, co przynajmniej mogę Ci zaoferować. Wykorzystując moją wiedzę z minionych lat i wiedzę z błędów, mogę poprowadzić Cię do uzyskania szybkiej brody na pewno. Ponownie, nie będę sugerować ci niczego, co ma skutki uboczne.

Nasza twarz jest bardzo miękka i ma wrażliwe mięśnie. Zły ruch może zniszczyć twoje wszystkie ambicje i poziom pewności siebie.

Tutaj, robię krótką notatkę jako linię końcową mojej wiedzy.
Pierwszą rzeczą, którą będziesz miał jest wszystkie popularne style brody. Natknąłem się na wiele osób, które są zainteresowane kopiowaniem stylu z ich inspiracji.

Tą inspiracją może być każdy. Może to być piosenkarz, gwiazda filmowa lub postać z gry. Pomogę Ci mieć taki sam styl brody w prostych krokach.

Po drugie, przez większość mojego życia widziałem wielu ludzi, którzy próbowali sami zapuścić brodę, ale robili to źle. Jest to nie tylko złe dla twojego wyglądu, ale drobny błąd może również zrujnować twoją twarz.

Po trzecie, nigdy nie polecam syntetycznych produktów do szybkiego uzyskania brody. Jeśli o czymś wspominam, to jestem tego w pełni pewien. Nie tylko sprawdziłem to na sobie, ale również cenię sobie walory produktu (nie cenę, a właściwości).

Na koniec, do każdego rodzaju stylizacji, podam Wam poradnik krok po kroku. Zdjęcia tam, gdzie to konieczne, musiałam dołączyć.
Chyba mogę się jasno wyrazić. Powiem szczerze, że chcę zbudować wirtualny świat, w którym mężczyźni nabiorą nowego znaczenia dla swojego wyglądu. Doceniam słowa Każdy wygląd jest piękny, trzeba tylko oczy, aby go poczuć. Pomogę Ci dodać do tego trochę pikanterii.

Jaka jest różnica między Bookofbarbering.com z innymi stronami?

Ponownie, aby być uczciwym, nic wielkiego. Dam ci odpowiedzialność, aby ocenić, czy moja strona, moje artykuły, moja wiedza są wystarczające dla Ciebie, czy nie. Ale mogę cię zapewnić, że wiedza, która jest oferowana tutaj, nie mają żadnych ukrytych intencji, ukrytych wartości, lub inaczej.

Mogę również zapewnić, że jeśli możesz mi zaufać, dam Ci najlepsze rezultaty.
Miłego czytaniaNa
koniec prośba z mojej strony, zajrzyj do artykułów. Starałem się poruszyć wszystkie tematy, choć wiele jest na liście oczekujących. Jeśli masz jakieś sugestie lub prośby o przewodnik, to nie krępuj się i skontaktuj się ze mną. Chętnie wysłucham Waszych słów.
Dziękuję! Życzę Ci, abyś miał wyzywający wygląd!


Zapraszam do kontaktu poprzez e-mail khamis@bookofbarbering.com.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria