Niesamowite 8 fryzur na łysinę, które pomogą Ci uzyskać mądry wygląd.

Męskie fryzury na łysinę są obecnie dość popularne, ponieważ istnieje tak wiele alternatyw do wyboru. Stożkowe cięcie na łysinę to fryzura dla mężczyzn, która jest prosta, gładka i atrakcyjna.

Jest ona przycięta aż do skóry i może być stosowana do każdej fryzury taper fade, aby uzyskać schludne, bliskie cięcie. Podobnie jak inne rodzaje strzyżeń, fryzura na łysinę może być niska, średnia lub wysoka.

Bald taper fade jest w różnych stylach, aby dać Ci odpowiedni poziom ekspozycji skóry na głowie, przy jednoczesnym zachowaniu fryzury. Możesz zdecydować o ilości tapering chcesz lub wziąć sugestie od fryzjera.

Zapytaj fryzjera o fryzurę na łysinę tapered fade, jeżeli jest ona dla Ciebie odpowiednia i chcesz mieć krótszą fryzurę, która połączy włosy ze skórą. Ta fryzura jest idealna dla facetów o różnych typach włosów, w tym falowanych, prostych, cienkich, grubych i kręconych.

Spójrzmy na różne rodzaje strzyżeń, podczas gdy my omawiamy różne rodzaje strzyżeń na łysinę?

Spis treści

 • Co to jest Bald Taper Fade?
 • Najlepsza fryzura na łysinę Taper Fade
 • Klasyczny Bald Taper Fade
 • Pompadour Bald Taper Fade
 • Włosy kręcone z łysym stożkiem
 • Ulizana fryzura na stożkowy łysy tył
 • Stożkowa fryzura z twardym przedziałkiem
 • Falisty Bald Taper
 • Łysy stożkowy zanikający Buzz Cut
 • Stożkowa fryzura z brodą
 • Jak wybrać idealną fryzurę na łysinę?
  • Zwróć uwagę na naturalną strukturę włosów.
  • Wybierz fryzurę, która podkreśli owalny kształt Twojej twarzy.
  • Nie zapomnij o brodzie
 • Wnioski

Co to jest Bald Taper Fade?

Krótsza fryzura, sięgająca do skóry po bokach i z tyłu głowy, to tak zwany bald Taper Fade.

Na koniec zwęża się w kierunku karku i wokół uszu. W przeciwieństwie do innych fryzur typu fade, będziesz potrzebować maszynki do strzyżenia i nożyczek, aby uzyskać ten gładki wygląd.

Best Bald Taper Fade Haircut

Stopień zwężania i blaknięcia włosów zależy wyłącznie od Ciebie. Jednak łysy tapered fades są obecnie dość popularne wśród facetów.

Dzieje się tak dlatego, że łysy taper fade sprawia, że Twoja osobowość wydaje się bardziej intensywne plus bardziej dostępne.

Chcesz wypróbować nową fryzurę, ale nie jesteś pewna, na którą się zdecydować? Dla Twojej wygody, zebraliśmy listę naszych ulubionych fryzur dla każdego rodzaju włosów!

Klasyczna fryzura na łysinę Taper Fade

Czy kiedykolwiek próbowałaś wykonać klasyczny tapir na łysinę? Zacznij od podstaw i poproś fryzjera o tradycyjny taper fade na łysinę.

Zauważ, że aby uzyskać prawdziwie łysą tapirowaną fryzurę, musisz bardzo skrócić włosy po bokach i wydłużyć je na górze.

Pompadour Bald Taper Fade

Oto przykład tego, jak niewielkie poprawki mogą zmienić ogólny wygląd i strukturę fryzury. Długa góra została zaczesana do tyłu w gładki pompadour, który dobrze kontrastuje z krótszym tyłem i bokami, które opadają aż do skóry.

W przypadku tej fryzury, długość włosów spada w dół i obejmuje więcej miejsca z tyłu głowy. Wierzchnia warstwa jest przycięta nożyczkami i utrzymana w długości około 4 cali.

Kręcone włosy z łysą tapirą

Łysy tapir wygląda świetnie na wszystkich typach kręconych włosów, ale szczególnie na mocno skręconych.

W tym profesjonalnym cięciu, taper fade podąża za krzywizną linii włosów i jest uzupełniony o formę dłuższych loków na szczycie.

Ulizana fryzura z tyłu głowy, zwężająca się ku dołowi

Sekret tej eleganckiej fryzury polega na tym, że wydaje się ona krótsza dzięki czystym liniom.

Ulizanie górnej części głowy do tyłu za pomocą żelu jest prostym sposobem na utrzymanie fryzury pod kontrolą i na swoim miejscu, jeśli chcesz, aby włosy były o kilka centymetrów dłuższe na szczycie.

Bald Tapered Fade Haircut With Hard Part

Łysa tapirowana fryzura to modna i precyzyjna fryzura, w której wiele się dzieje.

Zacznij od dłuższych włosów - o długości około czterech cali - aby stworzyć wspaniały kontrast z przyciętym tyłem i bokami. Po lewej stronie, utwórz twardą jak brzytwa sekcję, która wyraźnie określi miejsce, w którym zaczyna się fade.

Faliste stożki na łysinę

Stożkowa fryzura na łysinę ma tę zaletę, że pasuje do większości typów włosów.

Jeżeli jednak masz naturalne fale, będziesz miała jeszcze większe szanse na uzyskanie bardziej unikalnego wyglądu.

Bald Tapered Fade Buzz Cut

Jeśli chcesz mieć fryzurę, która jest mądra, wyrazista, łatwa w utrzymaniu i nie wymaga zbyt wiele stylizacji. Ten łysy stożkowy fade z buzz cut może być idealny dla Ciebie.

Tapered Bald Fade With Beard

Jeśli zrobione prawidłowo, combo z tapered bald fade z brodą może wyglądać niesamowicie. Spróbuj innego rodzaju styl brody z tapered bald fade, aby stworzyć najlepszy kontrast między swoim stylem brody i łysy taper fade.

Jak wybrać idealną fryzurę na stożkową łysinę?

Wielu facetów wybiera fryzury na podstawie tego, co widzieli na gwiazdach w filmach, telewizji czy magazynach. Nie jesteś sam, jeśli tak robisz!

Wybierając nową fryzurę, łatwo jest przeoczyć fakt, że fryzura, którą wybrałeś, może wyglądać świetnie na tym konkretnym modelu, ale może nie pasować do Twojego kształtu twarzy.

Możesz to zauważyć dopiero wtedy, gdy fryzjer wykona już nieodpowiednie cięcie.

Wszyscy byliśmy w podobnej sytuacji, i rozumiemy, jak bolesne może być znalezienie fantastycznego łysy taper fade fryzurę tylko odkryć, że nie pasuje do twarzy.

Nie musisz pozwolić to denerwuje cię, ponieważ istnieje niezliczona ilość alternatywnych stylów łysy taper, które będą wyglądać świetnie z Twojego kształtu twarzy.

Te dodatkowe podstawowe wskazówki będą pomocne przy wyborze odpowiedniej fryzury.

Weź pod uwagę naturalną teksturę włosów.

Możesz zakryć niedoskonałości swojej twarzy, nadając włosom naturalną teksturę.

Na przykład, kręcone włosy mogą ukryć długość czoła, co jest korzystne dla osób o trójkątnym typie twarzy.

To samo dotyczy osób o twarzy w kształcie serca. Wybierz więc fryzurę na czubek głowy z łysym tapirem po bokach i z tyłu, zgodnie z teksturą Twoich włosów.

Wybierz fryzurę, która podkreśli owalny kształt Twojej twarzy.

Symetria owalnej twarzy idealnie pasuje do łysiny taper fade. Dlatego, niezależnie od kształtu twarzy, powinnaś wybierać fryzury, które nadadzą jej bardziej owalny wygląd.

Osoby o kwadratowych rysach, na przykład, mogą używać szerszych czubków, aby ich twarze wyglądały bardziej owalnie. Jeżeli masz okrągłą twarz, możesz również wybrać fryzury o dużej objętości, takie jak pompadour.

Nie zapomnij o brodzie

Broda, nawet bardziej niż fryzura, może zakryć istotne cechy twarzy. Może ukryć precyzyjnie zaokrąglone linie szczęki, strukturę kości, a nawet małe podbródki.

Co więcej, jeżeli masz pełniejszą twarz, możesz nadać jej nieco kanciastych proporcji, nosząc łysą tapirę z brodą w różnych stylach.

Podsumowanie

Stożkowa fryzura na łysinę może być częścią każdej fryzury. Łysa tapirowana fryzura jest prawdopodobnie najlepszym wyborem, jeżeli preferujesz czysty, atrakcyjny styl.

Łysina tapirowana pozwala Ci również wyrazić siebie poprzez wybór stroju, co nie zawsze jest negatywną cechą.

Wystarczy upewnić się, że nie masz żadnych blizn, a nawet innych wad, że nawet nie chcesz, aby inne osoby zauważyć, ponieważ będą one wyświetlane ze względu na brak boków włosów na głowie.

Czy któryś z tych łysy taper fade fryzury odwołania się do Ciebie?

Jeśli tak, przejdź do świeżego wyglądu z preferowanej fryzury i łysy taper fade.

Spread the love

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria