Najlepszy sposób na domową stylizację brody Ryana Reynoldsa


Ryan Reynold jest najbardziej lubianą osobą w przemyśle filmowym. Po jego doskonałym występie w Pikachu i Deadpoolu, staje się jeszcze bardziej popularny. Przyznaj, po obejrzeniu Deadpoola lub przynajmniej Wolverine, stajesz się bardziej uzależniony od jego filmów.


Szczerze mówiąc, oprócz umiejętności aktorskich, ma jeszcze jeden przyciągający uwagę talent. Jest nim styl jego brody. Od 1998 roku, po przerwie w pracy w przemyśle filmowym, przygotowywał się na to, co najlepsze. Pojawił się z nowym, wyzywającym wyglądem. Zaskakująco, to właśnie jego broda była tym, co najbardziej przykuwało uwagę.

Czy potrzebujesz takiego samego stylu zarostu jak Ryan Reynolds?

Od korzeni X-Men do Deadpoola, w swojej podróży pokazał kilka klasycznych zarostów.

Oszołomiony? Tak, to prawda.

Dlatego właśnie muszę Cię zapytać, który styl brody Ryana Reynoldsa jest Ci potrzebny?
Aby uzyskać dokładną odpowiedź, spójrzmy na style brodów Ryana Reynoldsa.

Spis treści

 • Jakie są cechy charakterystyczne fryzury Ryana Reynolda?
  • 1.Wyrafinowany wygląd
  • 2. Styl hipsterski
  • 3.Styl swobodny
  • 4.Świeży wygląd
 • Jak uzyskać styl zarostu Ryana Reynolda?
  • Krok 1: Zapuść brodę
  • Krok-2: Pracuj na marginesie
  • Krok-3: praca pod zarostem
  • Krok-4: Mycie jest następne
 • Podsumowanie

Jakie są cechy szczególne stylu zarostu Ryana Reynolda?


Jak już wspomnieliśmy w poprzednim akapicie, Ryan Reynold ma kilka stylów zarostu. To co znajdziesz we wszystkich stylach zarostu to wspólny temat. Jednak dzięki niewielkim zmianom w wyglądzie brody, możesz uzyskać zupełnie inny wygląd. W tym tkwi piękno stylizacji brody Ryana Reynolda.

Jesteście ciekawi?

Przyjrzyjmy się typom. I zdecyduj, który z nich chcesz.

1.Wyrafinowany wygląd


Jeśli jesteś biznesmenem lub masz powiązania z pracami biurowymi, prezentacjami, wypróbuj ten wygląd brody. Na pewno wiesz, jak bardzo wygląd ma znaczenie, jeśli chodzi o biznes. Twój poziom zaufania, twój spryt i twoja osobowość będą reprezentować twoją firmę.


Słowo "wyrafinowany" jest tutaj użyte, aby reprezentować miękkość i czystość stylu. Niewątpliwie, widzieliśmy Ryana jako zabawną osobowość we wszystkich filmach. Ten wyrafinowany styl będzie miał wpływ na jego charakter.

Na czym polega specyfika tej brody?

Ogólna koncepcja jest taka sama, wystarczy tylko trochę oczyścić szyję. Ten styl pasuje do każdego kształtu twarzy.

2. Styl hipsterski


Jest to styl dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo czasu na pielęgnację. Pasuje do mody codziennej. Bez względu na miejsce, bez względu na ubiór, możesz mieć klasyczny wygląd z tym stylem.
Codziennie, tylko 2 minuty pielęgnacji mogą sprawić, że ta broda będzie bardziej błyszcząca.

Jak? Wystarczy dodać kilka kropel olejku do brody, aby ją odżywić.

Szczególne cechy brody hipsterskiej to to, że dolna część brody nie może dotykać szyi. Broda musi być też krótko przycięta w okolicach policzków. Jeżeli masz okrągłą twarz, ta broda jest dla Ciebie idealna.

3.Swobodny wygląd


Aby uzyskać ten styl zarostu, nie musisz się zbytnio męczyć. Uzyskanie takiej brody jest łatwe, ale jej utrzymanie jest dość trudne.

Swobodna broda pozwoli Ci nosić wszystko i robić wszystko bez stresu. Jeśli naprawdę poruszyła Cię gra aktorska i osobowość Ryana, ta broda może dać Ci ten sam swobodny, zabawny charakter.

Cechą charakterystyczną tej brody jest to, że nie musisz długo czekać, aby ją zagęścić. Lekko ogolona broda jest po prostu idealna.

4.Świeże spojrzenie


Niezależnie od tego, czy Twoje zdrowie psychiczne jest silne czy słabe, mięśnie twarzy dadzą znać wszystkim. Dlatego relaks przed każdą prezentacją jest tak ważny. Możesz to osiągnąć, wykonując dwa kroki. Ten styl jest powszechnie znany jako styl świeżej brody Ryana Reynolda.


Zgol część przy dolnej wardze. Nie ma potrzeby perfekcyjnego wykończenia zarostu poniżej jabłka Adama, gdzie linia brody styka się z wąsami.


Po drugie, pozwól maszynce lub trymerowi na golenie poniżej szyi. Dolna chrząstka do końca ucha, wymaga perfekcyjnego wykończenia trymerem. Nie za głębokie, nie za bardzo jasne, średnio przycięte i wymieszane zarosty wystarczą, by dopełnić stylizację.


Ryan Reynold ma też wiele innych stylizacji. Ale jeżeli chcesz poznać prawdziwe znaczenie słowa "perfekcja", nie ma nic lepszego niż te 4 style. Co najciekawsze, możesz je mieć w swoim domu.


Dowiedzmy się, jak uzyskać doskonały styl brody, jak Ryan Reynold.

Jak uzyskać styl brody Ryana Reynolda?


Aby uzyskać styl brody Ryana Reynolda, nie musisz wychodzić z domu. Możesz to zrobić w swoim domu. Jak? Po prostu upewnij się, że masz wszystko, aby się przygotować. Olejek do brody, szczotka do brody, grzebień do brody, szampon do brody i odżywki są potrzebne.
Zacznijmy od podstaw.


Krok 1: Zapuść brodę


Jeśli chodzi o Kratos Beard lub Dan Bilzerian Beard, powiem, poczekaj jeden miesiąc lub więcej. Ale jak to jest Ryan Reynold Beard, nie musisz czekać dłużej.


Po prostu pozwól swojej brodzie rosnąć przez 2 do 3 tygodni. Chociaż możesz zacząć leczenie od początku. Co należy zrobić?

Po prostu dwie proste rzeczy - po pierwsze
, codziennie nakładaj olejek do brody na całą twarz. Musisz pokryć obszary takie jak bokobrody, policzki, jabłko Adama, dolna część dolnej wargi, linia żuchwy, poniżej szyi i krawędzie uszu. Podczas kąpieli, dokładnie umyj twarz.


Dlaczego ten krok?


Ten krok sprawi, że pory włosa na twarzy będą miały niezbędne składniki do szybszego wzrostu włosa. Będą one również zdrowe. To jest właśnie zabieg zewnętrzny.

Po drugie, czas na leczenie wewnętrzne. Przyjmuj zdrową żywność wzbogaconą o witaminę E i witaminę C. Biotyna jest kolejnym pomocnym składnikiem, upewnij się, że masz ją również. Poza tym, zrób tabelę diety z odpowiednim białkiem, keratyną, witaminą B5, witaminą B6 i witaminą B12.


Unikaj tłustych potraw i fast foodów. Są one bardzo pomocne w blokowaniu przepływu krwi tam, gdzie jest to konieczne. Czy potrzebujesz tej pomocy?


Według naszych obliczeń, jeśli zaczniesz to robić dzisiaj, po 20 dniach będziesz miał stosunkowo gęstą brodę. Nawet po 20 dniach nie przestawaj wykonywać dwóch wyżej wymienionych czynności.

Krok 2: Praca nad marginesami


Zacznijmy teraz nasz główny motyw. Zanim zaczniemy, jest coś, co musisz wiedzieć. Czy pamiętasz nazwy stylów, które zostały wymienione na początku artykułu?

Tak, spójrz na nie. Tutaj daję ogólny przewodnik. Jeśli go potrzebujesz, możesz go samodzielnie zmodyfikować.
Najpierw weź maszynkę do golenia lub trymer. Daj ostre czyszczenie krawędzi, gdzie włosy głowy i włosy twarzy spotyka się w pobliżu ucha. Upewnij się, że włosy w tym miejscu są jednolite.


Następnie wróć do części przeznaczonej na szyję. Przesuń palcem w miejscu, gdzie kończy się broda na szyi. Czy czujesz tam chrząstkę? Tak, przycinaj tylko ten obszar, nie całą dolną część. Teraz, zaczynając od dołu ucha do końca chrząstki, przytnij ją gładko.

Nie ma potrzeby nadawania ostrych krawędzi. Na tym właśnie polega piękno jego brody. Zastosuj tę metodę po obu stronach. Gotowy?


Wróćmy do widoku z przodu. W obszarze poniżej policzków, musisz narysować linie aż do początku wąsów. Nie musisz znowu dawać ostrych cięć.

Przypadkowość jest pięknem tej brody.
Upewnij się, że broda nie jest zbyt długa. Broda Ryana Reynolda ma maksymalnie od 0,5 do 1 cala długości. Ty też powinieneś ją utrzymać. Użyj trymera w przypadku, gdy zapuściłeś ją za bardzo.


Krok 3: Praca pod marginesem


Tutaj zaczyna się nasze główne zadanie. Jak marginalne pielęgnacja jest zrobione, trzeba dbać o wnętrzach. Tutaj, starałem się wyjaśnić najlepszy możliwy sposób. Mam nadzieję, że ci się to spodoba. Zaczynajmy.


Po pierwsze, musisz zadbać o miejsce styku wąsów i brody. Nie musisz trzymać się żadnego schematu, aby to naprawić. Jeśli jest to przypadkowe, to dobrze. Użyj nożyczek, aby je odpowiednio wymieszać. Upewnij się, że nie ma żadnych dodatkowych włosów wyskakujących z tego obszaru.

Następnym krokiem są wąsy. Prosta linia biegnąca wzdłuż połowy nosa, musi być lekko wyeksponowana. Podziel swoje wąsy na dwa kierunki. Upewnij się, że podział zaczyna się od części środkowej.
Teraz nadszedł czas na pracę nad dolną częścią wargi.

Obszar między brodą a dolną wargą wymaga działania. Pozostaw trochę włosów w środkowej części, a resztę wytnij. Użyj trymera lub maszynki do golenia, aby oczyścić pozostałe obszary we wspomnianym miejscu.

Upewnij się, że czyścisz je prawidłowo. W przeciwnym razie pozostałe włosy mogą na tym obszarze powodować zakłócenia w swoim wyglądzie.


Krok 4: Mycie leczenie jest następny


Tak, mycie leczenie jest następnym krokiem. Jak to zrobić? Jak tylko skończysz z zarostem, nadszedł czas na jego dokładne spłukanie. Dodaj wody, aby całkowicie usunąć z twarzy kremy do golenia i inne kosmetyki.


Podczas kąpieli użyj szamponu do brody, aby ją spłukać. Nie musisz robić tego codziennie. Raz w tygodniu wystarczy. Dodaj odżywkę do brody, aby ją nawilżyć.


Codzienne czesanie i używanie szczotki do brody jest ważne, aby Twoja broda była trwała. Możesz też używać wosku do brody lub balsamu do brody. Stosuj regularnie wszystkie te zdrowe diety, aby utrzymać pory w dobrej kondycji przez długi czas.


Co tydzień siadaj przed lustrem i patrz, gdzie wyskakują dziwne włoski. Użyj maszynki do golenia, trymera lub nożyczek, aby usunąć je z ciała.
Gratulacje! Masz na sobie brodę w stylu Ryana Reynolda!

Możesz zastosować różne farby, aby odróżnić się od Ryana. Upewnij się jednak, że Twoje włosy zachowają ten sam kolor co brwi i broda.

Zakończenie


W końcu się udało! Wykonaj wszystkie kroki prawidłowo. Jeśli zajmuje to zbyt dużo czasu, zostaw następne zadanie na inny dzień. Ale nie rób tego w pośpiechu. Jak widzisz, w niektórych miejscach trzeba jeszcze sporo popracować. Jeden mały błąd może zrujnować wszystko.


Najbardziej zdumiewające jest to, że ten styl zarostu można dopasować do każdego kształtu twarzy. Cztery style, które zostały wymienione na początku, zostały wybrane z uwzględnieniem wszystkich kształtów twarzy.
Odkryj w sobie osobowość Ryana Reynolda i poczuj niesamowite wibracje Deadpoola. Bądź wyjątkowy z tłumu, bądź w centrum uwagi wszystkich.
Wszystkiego najlepszego!

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria