Lista rzeczy, których potrzebuje fryzjer

Czego potrzebują fryzjerzy, żeby otworzyć salon fryzjerski? W salonie fryzjerskim jest wiele rzeczy, od narzędzi do stylizacji włosów po produkty, które zaspokajają potrzeby klientów. Musisz zawsze dbać o to, by Twoi klienci dobrze wyglądali i czuli się świeżo, mając do dyspozycji odpowiedni sprzęt fryzjerski.

Oto nasze ulubione artykuły potrzebne fryzjerom.

Najpierw rzeczy pierwsze. Musisz chronić swoich klientów i siebie samego. Upewnij się, że odkażasz wszystkie narzędzia fryzjerskie, w tym grzebienie, pęsetę i nożyczki za pomocą szpitalnego środka dezynfekującego, takiego jak Barbicide. Nauka higieny jest tak ważna, że jest ona częścią uzyskania licencji fryzjera. Upewnij się, że robisz to dobrze!

Usuń brzydkie, wrastające włosy lub kilka małych chodaków mieszków włosowych, których po prostu nie możesz dostać swoją maszynką do golenia. Pinceta może również usunąć niechciane włoski z okolic brwi i górnej wargi. Upewnij się, że zainwestujesz w parę wysokiej jakości szczoteczek ze stali nierdzewnej. Poszukaj skośnej końcówki, która pomoże Ci uzyskać pożądane włoski przy pierwszym ruchu. Ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić, jest złamanie włosów przez pincetę, a nie ich ciągnięcie.

Musisz mieć pod ręką wiele szczotek do włosów przez cały czas. Koniec historii. Oto cztery, które będziesz chciał:

Potrzebujesz różnych grzebieni, od szczurzego ogona po klasyczny grzebień fryzjerski. To, co wybierzesz i czego użyjesz, zależy od ilości zanikających i ścinających się włosów, które zrobisz.

Pomade oznacza "fryzjer". Daje średnie i wysokie włosy i dodaje im dużo blasku. Pomade lepiej sprawdza się na nieco dłuższych włosach. Upewnij się, że znajdziesz taką, która będzie miała przyjemny, ale nie przytłaczający zapach, który Twoi klienci pokochają.

Nie, to nie jest tylko dla kobiet. Nikt nie powinien myć włosów codziennie, ponieważ pozbawia je niezbędnych składników odżywczych. Zamiast tego, spróbuj suchego szamponu, który zwalczy nagromadzenie się tłuszczu i pomoże utrzymać Twoje fryzury przez wiele dni.

Włókno we włosach pomaga zagęścić i nadać włosom teksturę i pełnię. Jest ono szczególnie pomocne przy przerzedzaniu włosów i łysieniu i powinno być stosowane na czyste, suche włosy. Użyj włókna włosowego, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty w nożycach do włosów i trymerach.

Pieścić klientów gorącym ręcznikiem, aby pomóc im się zrelaksować i przygotować skórę do zabiegu. Gorący ręcznik podniesie jakość Twoich usług i pozostawi trwałe wrażenie. Trzymaj swoich klientów chcących więcej; upewnij się, że twoje ręczniki są gorące, ale nie za gorące.

Zadbaj o klientów o suchej skórze i wykorzystaj jak najwięcej z Twojej prostej maszynki do golenia. Olej ułatwi ci pielęgnację mężczyzn i sprawi, że skóra twoich klientów będzie gładka, elastyczna i dobrze nawilżona.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria