5 korzyści z bitew golibrody, o których powinieneś wiedzieć

Wydaje się, że są "bitwy" na prawie wszystko w tych dniach. Taniec, śpiew, randki, gotowanie. Nie należy pozostać w tyle, są nawet bitwy barber, które zmuszają zawodników do kwadratu off przeciwko sobie, aby zobaczyć, kto ma najlepsze umiejętności w różnych zadań barbering. Czy masz to, czego potrzeba?

Być może zadajesz sobie pytanie: "Co to jest bitwa barberów?"Lub może masz dobry pomysł, ale nie widzisz potrzeby, aby umieścić się tam. Może powinieneś to przemyśleć. Jeśli chcesz być najlepszy w swoim fachu, bitwy barberów są dobrym miejscem, aby doskonalić swoje umiejętności jako fryzj er i spotkać ludzi, którzy są tak samo pasjonujący w tej dziedzinie, jak ty. Oto kilka korzyści, które mogą uczynić je warte strzału:

1. DOSKONAL SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Konkursy to świetny sposób, aby stać się lepszym w tym, co robisz. Podobnie jak trzeba zrozumieć, jak podążać za tym, co klient chce, w bitwie barber trzeba dokładnie przestrzegać tego, co sędziowie oczekują. Musisz przestrzegać zasad, a jednocześnie być kreatywnym. Bitwa barberów może pomóc Ci nauczyć się dostosowywać i szybko wykonywać precyzyjne cięcia, ponieważ jesteś na czasie! Musisz również zablokować rozpraszacze - tak jak w pracowitym dniu w sklepie.

2. NAUCZ SIĘ PRACOWAĆ POD PRESJĄ

Możesz czuć się pod ogromną ilością presji podczas bitwy. Będzie wiele osób na widowni, wraz z innymi zawodnikami i sędziów. Praktyka pod presją w konkursie o wysoką stawkę oznacza, że po powrocie do swojego sklepu, pracowite dni nie będą wydawać się tak szalone. Nieoczekiwane wejścia, klienci, którzy przychodzą późno, ciągle dzwoniące telefony? Nic wielkiego! Doświadczenie w bitwie barberskiej da Ci narzędzia, praktykę i pewność siebie, aby pracować szybko i z precyzją, a jednocześnie zapewnić klientom doskonałą obsługę z uśmiechem.

3. Sieć z profesjonalistami i publiczności

Jedną z wielkich rzeczy na temat konkurowania w bitwach barber jest to, że oferuje możliwość spotkania i interakcji z ludźmi z branży. Należy upewnić się, aby mieć rozmowy z każdym z modeli, jak również konkurentów i sędziów. Nigdy nie wiadomo, kto będzie dla Ciebie pomocny w przyszłości. Kto wie? To wspólne doświadczenie może zaowocować współpracą w przyszłości. Upewnij się, że przyniesiesz ze sobą profesjonalne wizytówki i rozdasz je.

4. OTRZYMAJ KRYTYKĘ EKSPERTA

Inną wspaniałą rzeczą w tych bitwach jest to, że otrzymasz informacje zwrotne od ekspertów w tej dziedzinie. To może wydawać się, że jesteś w świetle reflektorów (może być), ale jeśli słuchać uważnie, co sędziowie mówią, można się wiele nauczyć. Ich krytyka może pomóc Ci przygotować się do następnej bitwy barber, nie wspominając już o poprawie swoich umiejętności w codziennym życiu zawodowym.

5. BAW SIĘ DOBRZE!

Możliwości sieci i umiejętności, które można nauczyć się są zdecydowanie najważniejszą częścią bitwy, ale bitwy barber może być również dużo zabawy. Pozwalają one robić coś, co kochasz robić codziennie i uczynić go jeszcze bardziej ekscytujące, więc dlaczego nie skakać na to?

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria