5 niezbędnych narzędzi fryzjerskich

Jeśli chcesz być odnoszącym sukcesy barberem, potrzebujesz najlepszych narzędzi barberskich. Każdy barber potrzebuje tych 5 niezbędnych narzędzi barberskich.

Nożyczki o prostym ostrzu mogą być używane do przycinania włosów, brody i wąsów. Zakrzywiony uchwyt umożliwia łatwe przycinanie grzywki lub włosów wokół uszu. W przypadku cieńszych włosów należy wprowadzić ząbki lub użyć nożyc, aby gotowe cięcie wyglądało równo i kompletnie.

Brzytwa prosta, zwana również otwartą lub podciętą, jest tradycyjnym narzędziem stosowanym od tysięcy lat. Zapewnia dokładne, ale bezpieczne golenie. Może być używana do golenia zarostu, dekoltu i do wyznaczania prostych linii wokół brody. Wykonuj krótkie, lekkie pociągnięcia, zachowując kąt co najmniej 30 stopni. Używaj stropu do konserwacji maszynki i utrzymywania jej ostrości.

W zależności od długości włosów i stylu przydają się różnego rodzaju grzebienie. Grzebień fryzjerski ma zazwyczaj zarówno drobne, jak i grube zęby, które pomagają utrzymać jednolite cięcie dla każdej sekcji włosów. Grzebień do cieniowania ma zęby, które przechodzą od krótkich do długich i jest szczególnie przydatny przy tworzeniu popularnego cięcia typu fade. Grzebień z nożyczkami jest dobry do mieszania i uzyskania dokładnego cięcia na krótszych włosach.

Każdy fryzjer potrzebuje elektrycznej maszynki do strzyżenia lub trymera. Osłony kosiarki pomagają stylizować włosy i tworzyć niepowtarzalny wygląd. Ponieważ ostrza gładko przesuwają się po konturach głowy, przycinają włosy, nie wyrywając mieszków włosowych ze skóry głowy.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria