Jaki fotel fryzjerski wybrać do salonu by spełnił nasze oczekiwania?

Jeśli prowadzimy salon fryzjerski należy pamiętać o tym, że jego wyposażenie będzie mówić o naszym zaangażowaniu oraz tym jak staramy się dbać o naszych klientów.

Będzie to również pokazywać nasz profesjonalizm. Dlatego właśnie do kwestii wyposażenia lokalu na pewno trzeba się przyłożyć. Wiedzą, że wyposażenie jest bardzo szerokim pojęciem trzeba się zapoznać z tym co jest dostępne na rynku. W ten sposób wydaje się, że dosłownie każdy będzie mógł szukać dla siebie jakichś atrakcyjnych propozycji. Takim ważnym elementem będzie oczywiście wybranie odpowiedniego fotela. Jest to ten element, bez którego nie można sobie wyobrazić salonu fryzjerskiego.

Jaki zatem wybrać fotel?

Pompa gazowa, czy pompa hydrauliczna?

Obecnie na rynku można znaleźć takie propozycje jak fotele, w których będą pompy hydrauliczne oraz pompy gazowe. Modele fotelu na pompie gazowej będą tańsze, ale nie są one tak komfortowe i wygodne jak te na pompie hydraulicznej. Dzięki tej pompie będzie można bowiem regulować wysokość fotela razem, z osobą, która będzie na takim fotelu siedzieć. Nie ma takiej możliwości, jeśli mamy fotel z pompą gazową.

Fotele Ayala 

Fotele fryzjerskie Ayala Jeśli chodzi o profesjonalnie przygotowaną ofertę propozycji, gdy chodzi o fotele to na pewno firma Ayala ma tutaj wiele ciekawych rozwiązań. Produkuje najlepsze na rynku rozwiązania i wprowadza wiele innowacyjnych form, które mogą sprawić, że takie fotele będą się dużo lepiej sprawdzać.

Na pewno na uwagę zasługuje fotel Ayala Hip Hop, który jest i na pompie gazowej i na hydraulicznej. Ma doskonały wygląd oraz jest świetnie przygotowany pod kątem trwałości. Dzięki temu będzie mógł służyć przez długie lata. Dobrze prezentują się również inne modele, dlatego warto się zapoznać z tym co ta firma ma do zaoferowania, tak by szukac dla siebie możliwie najlepszych propozycji.

Nie zapomnij także o…

Oprócz tego jaka będzie pompa ważne będzie również to jak wygląda podstawa tego fotela oraz jaką ma on wagę. Ważne będzie to, by waga nie była większa niż 10 kg. Natomiast podstawa powinna być w formie dysku albo też kwadratu. Dobrze będzie, jeśli zostanie ona przygotowana z chromu. Oczywiście kolor fotela można sobie dopasować konkretnie do wnętrza własnego salonu.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria