Czy nowe technologie płatności mobilnych mogą zwiększyć ruch w Twoim salonie fryzjerskim?

Karty kredytowe są powszechną metodą płatności od dziesięcioleci - praktycznie w każdej firmie detalicznej, oprócz sklepów fryzjerskich. Zasada "tylko gotówka" sprawdziła się w przeszłości u fryzjerów, ale czasy się zmieniły. W tym świecie technologii, Twoi klienci mogą nie mieć przy sobie gotówki. Spodziewają się oni korzystać z opcji płatności mobilnych, takich jak aplikacje, skany i machnięcia - zwłaszcza jeśli są młodzi.

Dostawca usług płatniczych Ikajo International informuje, że 42% z nas korzysta z telefonów komórkowych do dokonywania zakupów, ale to właśnie tysiąclecia są największym motorem tej zmiany. Około 65% z nich kupiło coś za pomocą swoich telefonów. Tysiąclecia są również bardziej skłonne do robienia zakupów za pomocą karty debetowej lub kredytowej zamiast gotówki.

Nie oznacza to, że gotówka nie jest nadal popularną metodą płatności w salonach fryzjerskich, ale nie powinna być jedynym rodzajem płatności, który akceptujesz. Korzystając z płatności cyfrowych na bieżąco wykluczysz potencjalnych klientów, którzy albo stracili papier, albo wolą płacić cyfrowo. Nadszedł czas, aby wskoczyć w XXI wiek i rozważyć więcej opcji płatności. Jest to zmiana, która może potencjalnie zwiększyć ruch w Twoim salonie fryzjerskim i odwołać się do tysiącleci.

Korzyści płynące z nowych technologii płatniczych

Jeśli jesteś niezależnym wykonawcą lub wynajmujesz krzesło z salonu za miesięczną opłatą, zawsze chcesz zoptymalizować swoje dolary. Otrzymujemy, że gotówka jest często preferowaną metodą płatności, ponieważ nie musisz płacić żadnych opłat transakcyjnych, które mogą odebrać Ci wypłatę na wynos. Ale czy naprawdę chcesz przegapić potencjalnych klientów - i ich cyfrowe dolary?

Jeśli wahaliście się Państwo przed dokonaniem płatności w formie cyfrowej, korzyści te powinny złagodzić Państwa obawy:

Niektórzy sprzedawcy e-płatności oferują również zryczałtowane opłaty transakcyjne, które są rozsądnie wycenione, więc nie musisz się martwić o wyrzucenie czeku z wypłatą na pokrycie kosztów płatności cyfrowej. Zawsze możesz podnieść swoje ceny tylko trochę, aby pokryć wszelkie opłaty, które poniesiesz. Twoje usługi są tego warte, prawda?

Niezależnie od tego, czy jesteś już zmiażdżony jako fryzjer, dopiero zaczynasz, czy myślisz o zapisaniu się do szkoły fryzjerskiej, musisz znać wszystkie tajniki tego zawodu. W Salonowej Akademii Sukcesu nauczymy Cię najnowszych technik pielęgnacyjnych, krojenia i stylizacji oraz jak zapewnić doskonałą obsługę klienta i prowadzić firmę jak profesjonalista. Oferujemy nasz program fryzjerski w naszych kampusach Riverside, Upland i West Covina. Wypełnij formularz, aby rozpocząć podróż do satysfakcjonującej kariery w Barbering już teraz.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria