15 Najlepszych krótkich fryzur dla Ciebie

Jeżeli zależy Ci na praktyczności i eleganckim wyglądzie, krótkie fryzury są bezpiecznym wyborem. Jeżeli jesteś zwolenniczką mody i chcesz się wyróżniać, a jednocześnie wyglądać elegancko, to jest to najlepsza opcja.


Krótkie fryzury dla mężczyzn może wyglądać bardzo atrakcyjne i komplementy, jeśli traktowane z opieki. Przez troskę rozumiem nadanie włosom specjalnego traktowania i dobrze wyważone przycinanie krótkich włosów.


Dzisiaj, istnieje mnóstwo krótkich fryzur, które obiecuje fajne quiffy, na trend, i śmiały wygląd - pozostawiając tak wiele trudnych wyborów krótkich fryzur.

Na szczęście, mogę Ci pomóc w podjęciu decyzji, prezentując wybrane 15 inspirujących cięć. Oto moje zestawienie 15 najlepszych krótkich fryzur, które możesz wypróbować już dziś.

Spis treści

 • Undercut
 • Krótkie podcięcie
 • Krótka fryzura French Crop
 • Krótka fryzura wojskowa
 • Najkrótsza fryzura Skin Fade
 • Krótka fryzura Ceaser
 • Crew Short Haircut
 • Krótka fryzura na pazia
 • Liga bluszczu
 • High Fade Krótka fryzura
 • Krótka fryzura Low Fade
 • Średni stopień blaknięcia
 • Fryzura z boczną częścią
 • Stożkowa fryzura
 • Krótka fryzura na pazia + podwinięcie


Podcięcie

podcięcie dla mężczyzn, zdjęcie autorstwa @Elite Barbers


Uwielbiam te dni w stylu skaterów z eleganckim podcięciem! Podcięcie jest tak popularne i uniwersalne. Możesz z niego zrobić każdą fryzurę, od pompadour po ulizany tył. Jest ono dostępne w różnych wariantach i stanowi doskonały wybór, jeżeli chcesz zostawić sobie trochę długości do pracy.

Krótkie podcięcie

krótkie podcięcie, zdjęcie autorstwa @Elite Barbers


Ta fryzura będzie korzystna dla Ciebie, jeżeli masz gęste pukle. Dlaczego? Pozbawia ona włosy objętości i staje się o wiele wygodniejsza w układaniu i utrzymaniu. Możesz być pewna, że bez względu na to, jaki jest Twój styl, Twoja fryzura nigdy nie pozostanie niezauważona. Gęsta czupryna pozwoli Ci wyeksponować Twoją bujną grzywę.

Krótka fryzura French Crop

zdjęcie autorstwa @Elite Barbers


French crop jest bardzo podobny do słynnego cięcia na Cezara. Jest to fryzura, która pasuje do większości męskich typów włosów. Jeżeli chodzi o najlepsze krótkie fryzury dla mężczyzn, główna różnica między tymi dwoma stylami polega na tym, że fryzura French crop ma nieco więcej długości na szczycie głowy, co zwiększa możliwości stylizacyjne.

Wojskowa krótka fryzura

Zdjęcie autorstwa @Elite Barbers


Masz cienkie włosy? To fryzura dla Ciebie. Wystarczy, że zaczesasz do tyłu swoją długą górę i bum, masz idealną wojskową krótką fryzurę.

Najkrótsza fryzura - blaknięcie skóry

Zdjęcie autorstwa @Elite Barbers


Dodaj dramatyzmu swojemu wyglądowi dzięki fryzurze Skin Fade. Ta fryzura nie wymaga dużej ilości włosów, ponieważ jest ona zintegrowana z Twoją skórą. Najlepszą fryzurą, jaką możesz do niej dobrać jest fade lub sick face hair.

Krótka fryzura Ceaser

Image by @ Smart touch Barbers


Szukasz fryzury z cropem i odrobiną wszechstronności? Fryzura Ceaser jest tym, czego potrzebujesz. Zamiast pełnego buzz cut, jest ona zwężona z boku i poziomo wygięta. Idealne rozwiązanie dla panów, którzy podobnie jak rzymski generał Juliusz Ceaser, lubią, gdy ich krótkie włosy mają ostre krawędzie. Nie mogę jej nie polecić, ponieważ pasuje do większości kształtów twarzy, a nawet do dużych czół. Uchwyć dzień z oszałamiającym wyglądem!

Krótka fryzura The Crew

zdjęcie autorstwa @Smart touch barbers


Fryzura ma nieskończony potencjał, a linia włosów tworzy krótki pompadour lub quaff. Możesz nosić ją długo lub krótko, jak tylko zechcesz. Jest to męska fryzura typu cropped, która zawsze zapewnia klasyczny wygląd, niezależnie od tego, czy zaczesujesz ją do tyłu, czy na pazia. Żadna krótka fryzura nie może się z nią równać, jeżeli chodzi o praktyczność i styl.

Krótka fryzura


Czy jesteś typem, który woli rzucić wyzwanie wiatrowi? Jeżeli lubisz męską fryzurę, która jest mniej stresująca i sama wykonuje swoją pracę, polecam Ci buzz cut. Jest to fryzura całkowicie seksowna, bez zbędnego zamieszania i cool.

Ivy League

zdjęcie autorstwa @barbershopgeorgetouma


Ivy League jest również znany jako rodzaj crew cut. Chociaż oba style są dapper ad sprawia, że wyglądasz inteligentny. Fryzura Ivy League wydaje się być dłuższa i może być zaczesana na starannie ułożone włosy z boku.

High Fade Short Haircut


High Fade to słynne cięcie wojskowe. W przypadku tej fryzury, najkrótsza część włosów jest wysoko uniesiona i połączona z nieco dłuższymi włosami po bokach. Jeżeli masz ciemne włosy, to właśnie na nich będzie ona wyglądać najlepiej. Wszystko zależy od techniki cieniowania. Upewnij się, że odwiedzisz renomowanego stylistę, aby wykonać high fade.

Low Fade Short Haircut

Zdjęcie autorstwa barbershopgeorgetouma


Low fade jest zmienną wersją swojej siostry, fryzury High fade. Nie zgolisz włosów wysoko i mocno, ale Twój stylista pozostawi odpowiednią linię ciężkości, która nada fryzurze interesujący kształt.

Odsłania skórę w okolicach uszu, a na górze ma dłuższą długość. Jeżeli uwielbiasz ten styl, możesz dać czadu w tej popularnej męskiej fryzurze z liniami i unikalnymi wzorami.

Mid Fade


Uwielbiasz fryzury, które potrafią znaleźć się pośrodku? Nie możesz się pomylić z fryzurą średnią. Jeżeli chcesz mieć idealną fryzurę średnią, ta zwężana fryzura jest dobrym wyborem na początek 2021 roku.

Fryzura z przedziałkiem z boku

zdjęcie autorstwa @barbershopgeorgetouma


Ma ona wiele zalet: po pierwsze, jest łatwa w stylizacji. Po drugie, chcesz iść na randkę i z powodzeniem nosić ją do pracy? Wypróbuj przedziałek z boku.

Po trzecie, nie będziesz wyglądał nudno ani kujońsko, jeśli połączysz je z podcięciem. Wspaniałe połączenie! Ta fryzura z przedziałkiem na bok ma wiele zalet.
Nic nie wygląda tak fajnie jak przedziałek z boku; możesz powiedzieć swojemu styliście, aby zrobił Ci delikatną linię i cofnął się tak daleko, jak tylko zechcesz. Najważniejsze jest, abyś utrzymała włosy w miejscu za pomocą wosku lub żelu do stylizacji.

Tapered Haircut

Zdjęcie autorstwa barbershopgeorgetouma


Różne rodzaje tapirów doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie fryzury z włosami szczotkowanymi. Dobrze sprawdzą się wszystkie rodzaje zwężeń, zarówno Low Tapered jak i Mid Tapered.
Jeżeli chcesz uzyskać bardziej stonowany wygląd, a Tobie, moja przyjaciółko, zależy na ostrzejszym wyglądzie, wybierz niski taper. Mój najlepszy cent dla Ciebie to styl tapered!


Krótki Buzz Fade + Lin Up


Przez bardzo długi czas, buzz cut był znany jako raczej przydatny dla mężczyzn. Możesz uzyskać buzz fade z dowolnej fryzury, ale to tylko sprawi, że będzie ona wyglądać ostrzej i bardziej elegancko. Co za wspaniała transformacja z praktycznej na atrakcyjną.
Podsumowując, jeżeli chcesz pozostać modna i stylowa ze swoim typem twarzy, czy masz kwadratowy, owalny lub okrągły kształt, różne krótkie fryzury powyżej są najlepsze, na których możesz polegać. Jeżeli nadal masz problem z wyborem fryzury, skontaktuj się ze mną tutaj, a ja chętnie Ci pomogę.

Dlaczego nie sprawdzisz tutaj Najatrakcyjniejsze fryzury

?
 1. Jakie są krótkie fryzury dla mężczyzn?

  Ogólnie rzecz biorąc, są to fryzury, w których górna i górna część pleców i boków ma tę samą długość. Zakres długości wynosi od 5 milimetrów.

 2. Jaka fryzura jest najwygodniejsza w utrzymaniu?

  Istnieje kilka łatwych fryzur, które nie kosztują nerwów i nie zabierają czasu na kawę. Najlepsze z nich to Buzz Cut, Crew Cut, Taper Cut, Side part, French crop, a także Ivy League. Ale najlepsze z nich, przyjacielu, jest czyste golenie, haha.

 3. Jaka jest najlepsza krótka fryzura dla chłopców?

  Czy chcesz, aby Twoje dziecko wyglądało elegancko przez cały dzień? Nie możesz się pomylić z fryzurą typu fauxhawk lub Ivy League. Są one najlepsze dla modnych młodych mężczyzn.

 4. Co można zrobić z krótkimi męskimi włosami?

  Słodkie jest to, że masz wiele możliwości, nawet jeżeli chodzi o skrócenie i stylizację. Możesz zdecydować się na niską, średnią lub wysoką grzywkę. Połącz go z buzz cutem, kultowym cezarem, a nawet crew cutem. Jeżeli masz gęste włosy, dodaj do nich kłos, teksturowaną grzywkę lub quiff. Po więcej porad odsyłam Cię tutaj.


O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria