Sprawdź najlepsze hiszpańskojęzyczne strony o odżywianiu

 1. Strona główna
 2. Blog AgendaPro Health
 3. Sprawdź najlepsze strony z ...

Internet stał się medium par excellence do poszukiwania możliwych rozwiązań problemów, gdyż jest nieskończonym źródłem konsultacji. Należy jednak mieć kryteria, aby wybrać informacje o dużej wartości i zawsze zatwierdzić z profesjonalistą, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie.

Zdrowie jest najważniejsze, a zmiana w życiu całej ludzkości spowodowana konicznością nieprzewidzianego przybycia Covid-19 niewątpliwie nam to pokazała. Ponadto zdrowie często kojarzy się również ze szczęściem, długowiecznością, radością i jakością życia.

Nie da się być zdrowym bez stosowania prawidłowej i zdrowej diety. W tym sensie jednym z najczęstszych i najłatwiejszych sposobów dla tych, którzy chcą zdobyć wiedzę i narzędzia, aby nauczyć się lepiej odżywiać - a nawet niektóre przepisy do przygotowania w domu - jest poświęcenie trochę czasu na odwiedzenie najlepszych stron internetowych dotyczących żywienia.

Najlepsze strony internetowe o żywieniu w języku hiszpańskim

Nie jest tajemnicą, że internet oferuje nieskończoną ilość informacji na temat zdrowia i odżywiania, ale trzeba nauczyć się je wykorzystywać. W rzeczywistości odnotowano, że jeden na czterech Europejczyków zwraca się do Internetu w poszukiwaniu informacji na temat zdrowia. Należy pamiętać, że jeśli pewne treści nie są potwierdzone przez lekarzy, mogą być ryzykowne, ponieważ każdy organizm funkcjonuje inaczej.

Fake newsy, których celem jest generowanie opinii i szokowanie czytelników, wtargnęły również w obszar żywienia, dlatego należy bardzo dokładnie sprawdzać, gdyż można znaleźć nierzetelne, a nawet nieodpowiedzialne treści. Podobnie media są nękane przez influencerów, którzy publikują wymyślne informacje, aby sprzedać produkty, które sponsorują, ale o których wyraźnie wiedzą, że nie zapewnią żadnego cudownego efektu tym, którzy je przyjmą.

Nowe technologie oferują istotne informacje zdrowotne za jednym kliknięciem, ale nie wszystkie z nich są prawdziwe. Dlatego podpowiadamy: sprawdź najlepsze strony internetowe o żywieniu w języku hiszpańskim.

 • AZSalud.com: to bardzo kompletny portal zdrowotny, który zawiera zróżnicowane informacje dla wszystkich odbiorców, medycyna, postępy naukowe, psychologia, choroby, leczenie i inne. Dostarcza też swoim czytelnikom ważnej grupy pracowników służby zdrowia. Jest również bardzo przyjazny dla użytkownika, ponieważ jest napisany w prosty sposób, a jednocześnie pozostaje dość kompletny i rygorystyczny. Czymś bardzo ważnym jest to, że jest ona potwierdzona dowodami naukowymi.

 • Vitónica to hiszpańskojęzyczna strona internetowa skupiona na odżywianiu, fitnessie i zdrowym życiu; jest to również jeden z najczęściej odwiedzanych blogów w Internecie. Na tej stronie można znaleźć również rutyny treningowe, wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania, a także treści medyczne, które mają na celu między innymi zapobieganie urazom.

 • Natursan to strona internetowa zawierająca treści związane ze zdrowiem; ale skupia się również na poradach żywieniowych, a także dietach. Opracowany w 2008 roku, dziś stał się jednym z najpopularniejszych serwisów internetowych w dziedzinie zdrowia.

 • EfeSalud.com: z agencji informacyjnej EFE, jednej z największych agencji informacyjnych w Hiszpanii oraz referencji prawdziwości i wiarygodności na całym świecie. Na Efesalud można znaleźć najnowsze opracowania, badania i wiadomości dotyczące wellness i zdrowego stylu życia. Można też przeczytać konkretne artykuły na temat chorób, a także ich leczenia i zapobiegania.

 • Światowa Organizacja Zdrowia jest organizacją zarządzającą polityką w zakresie zapobiegania, promocji i interwencji w zakresie zdrowia na całym świecie, a jej strona internetowa www.who.int/es to magazyn internetowy z informacjami o najnowszych badaniach, a także najbardziej aktualnymi wiadomościami o zatwierdzeniach lub wycofaniu leków, terapii, szczepionek, a nawet środków spożywczych. Do tego dochodzą raporty, dane i statystyki, które mają ogromne znaczenie dla badaczy i osób szukających podstaw naukowych.

 • EstiloNext: Jest to strona internetowa, która dzieli się wiedzą na tematy interesujące dzisiejsze kobiety, w tym odżywianie, zdrowie i wellness. Można tu znaleźć zarówno informacje, jak i porady, jak prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia.

 • Mayo Clinic, organizacja non-profit zajmująca się praktyką kliniczną, edukacją i badaniami, oferuje na swojej stronie internetowej w języku hiszpańskim niezwykle ważne informacje dotyczące żywienia, w tym informacje o różnych chorobach.

Należy pamiętać, że dobre odżywianie wymaga również ponownego odkrycia zakupu żywności, jak również jej przygotowania; oprócz przeznaczenia czasu na planowanie diety grupy rodzinnej, na rzecz zdrowszych alternatyw, które są bardziej zgodne z dzisiejszym stylem życia.

Dlatego oprócz przejrzenia najlepszych stron internetowych poświęconych żywieniu, niezwykle ważne jest również zajrzenie do lodówki i spiżarni.

Powiązane artykuły:

 1. Jak stworzyć udane logo żywieniowe
 2. Jak stworzyć hasło żywieniowe
 3. 3 wskazówki dotyczące otwarcia własnego centrum medycznego

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria