10 najlepszych fryzur z kolcami dla gładkiego wyglądu

Nie potrafisz utrzymać i zapanować nad swoimi mocno skręconymi lokami?

Potrzebujesz fryzury z kolcami, która pomoże Ci zapanować nad lokami. Omówimy różne fryzury, które można łatwo wykonać na włosach kręconych. falowane, kręcone, proste - do wyboru mamy wiele różnych fryzur, ale kręcone włosy są naszymi ulubionymi.

Naturalne loki są zarówno przekleństwem, jak i błogosławieństwem dla ich posiadaczek. Włosy kręcone mogą być trudne do utrzymania i opanowania, ale jeśli są prawidłowo ułożone, mogą znacznie poprawić twój wygląd.

Spis treści

 • Najlepsze fryzury z kolcami i kręconymi włosami
 • Klasyczne kręcone włosy z kolcami
 • Kręcone włosy z podcięciem
 • Długa kręcona fryzura z kolcami
 • Fajna kręcona fryzura z grzywką w kolorze złotego blondu
 • Kręcone włosy Mohawk z łysymi skroniami
 • Kręcone blond włosy z wysokim czubkiem z ciemnymi korzeniami
 • Ultra-wysoki Curly Top z kolcami
 • Długie faliste włosy z kolcami z przodu
 • Kręcone długie strzałki
 • Curly Scissor Cut Spikes
 • Podsumowanie

Najlepsze fryzury z kręconymi kolcami

Kręcone fryzury z kolcami są znowu modne wśród mężczyzn, a te przypadkowe, nieokiełznane fryzury od razu trafiają w sedno. Jeśli są dobrze wykonane, są gładkie, seksowne i ostre, więc już teraz nałóż piankę lub żel!

Jeżeli masz kręcone włosy i nie potrafisz utrzymać ich w ryzach, a chcesz je przekształcić w szpic, mamy dla Ciebie kilka propozycji.

Przejdźmy więc do fryzur, które pozwolą Ci stworzyć kolce na kręconych włosach.

Klasyczne kręcone włosy z kolcami

To klasyczna fryzura, która nigdy nie wyjdzie z mody. Mężczyźni, którzy borykają się z problemem kręconych włosów, powinni wybrać tę fryzurę, ponieważ jest ona bardzo prosta w stylizacji.

Klasyczna fryzura z kolcami jest najlepsza dla mężczyzn, którzy nie chcą przesadzać z fryzurami, ale mimo to chcą wyglądać modnie ze swoimi kręconymi lub prostowanymi włosami. W tej fryzurze długość włosów musi być prawie równa.

Możliwe, że wierzchołek i boki będą się nieco różnić. Wierzchołek może wyglądać jak tradycyjna włócznia. Jeśli chcesz, możesz zastosować kilka narzędzi do stylizacji, aby nadać włosom połysk i gładkość.

Kręcone włosy z kolcami i podcięcie

Połączenie podcięcia i kolczastych włosów wygląda fantastycznie. W ostatnich latach, ten ultranowoczesny styl staje się coraz bardziej popularny.

Ponieważ kręcone włosy są gęste, fryzura wygląda świetnie, a jeśli wierzchnia warstwa włosów jest długa, bardzo łatwo jest uzyskać bardziej uderzającą kolczastą fryzurę. Jest to jedna z opcji, którą powinni rozważyć mężczyźni dbający o swój wygląd.

Fryzura z długimi kręconymi kolcami

Jeżeli nie musisz nosić fryzury biznesowej, a masz długie kręcone włosy, które możesz ułożyć w kolce, to ta fryzura z kolcami jest godna polecenia. Ta fryzura zasługuje na podziw. Gdy loki przechodzą w proste włosy, wygląda to uroczo.

Długie włosy z kolcami to jeden z najważniejszych trendów, niezależnie od tego, na jakim wydarzeniu się pojawisz. Jest to fryzura fajna, zmysłowa, wyjątkowa i modna. Przygotuj się na to, że inni mężczyźni będą Ci zazdrościć.

Fajnie podkręcone grzywki w kolorze złotego blondu

Włosy kręcone są z natury grube, dlatego gdy są proste, muszą być stylizowane. Gdy są uniesione w górę, wydają się bardziej gładkie. Wszystko zależy od tekstury włosów, jeżeli chodzi o perfekcyjną stylizację włosów z kolcami.

Górna połowa tych kłosów ma wspaniałą teksturę i wspaniały odcień złotego blondu, który ładnie kontrastuje z ciemnymi, zwężającymi się bokami.

Kręcony Mohawk z łysymi skroniami

Jeżeli nie jesteś jednym z tych facetów, którzy potrzebują biurowej stylizacji, Twoje możliwości stylizacyjne są nieograniczone.

Aby nadać gładki styl włosom kręconym, najpierw je wyprostuj, a następnie zrób mohawk, podnosząc do góry tylko górną część włosów, przycinając krótko boki i łysiejąc na skroniach.

Możesz je wyróżnić, podkreślając je, by sprawiały wrażenie bardziej kolczastych.

Kręcone blond włosy z wysokim czubkiem i ciemnym korzeniem

Ta fryzura z kolcami z pewnością przyciągnie uwagę, gdziekolwiek się pojawisz. Zachowaj długą górną partię włosów, którą możesz dowolnie tapirować i podnosić.

Nie dopuszczając do uszkodzenia nasady włosów, rozjaśnij swoje pasma, aby uzyskać wspaniały srebrny i blond odcień. Gdy loki są ukryte w środku, wygląda to niesamowicie.

Ultra-wysokie kolce Curly Top

Ponieważ kręcone włosy są grube i gęste, ta fryzura może sprawić, że będziesz wyglądać bardziej atrakcyjnie. Zwężenie z boku na bok pomoże Ci zaprezentować jedyną w swoim rodzaju ultra długą górę.

Na grzywce zrób kłosy i falę, a następnie użyj doskonałego żelu do stylizacji włosów.

Długie fale z kolcami z przodu głowy

Kiedy prostujemy kręcone włosy, stają się one dłuższe. Ta fryzura może być szybko wykonana, ponieważ jest bardzo prosta. Płaskie i falowane włosy są atrakcyjne i dają możliwość dostosowania się do sytuacji, jakiej nie ma większość innych odmian włosów.

Aby uzyskać nieskazitelne wykończenie, piękny typ włosów jest w tej fryzurze utrzymany w bardzo kreatywny sposób. Zaczyna się od podcięcia nożyczkami, aby zwęzić i skrócić boki, pozostawiając długie włosy na górze.

Długie, falowane włosy na szczycie głowy są zaczesywane do przodu, tak by zakryć czoło i powinny być na tyle długie, by sięgać aż do kości policzkowych.

Długie strzałki z kolcami

Kolce mają zazwyczaj od dwóch do trzech cali długości i wystają do góry, zapewniając fryzurze surowy wygląd, z którym kojarzy się większość osób. Możesz jednak dodać do tej fryzury coś od siebie, aby nadać jej niepowtarzalny charakter.

Włosy są w tym przypadku dłuższe niż w większości innych cięć, a zamiast do góry, są skierowane do przodu. Aby uzyskać świetny wygląd, fryzurę tę można połączyć z zarostem. Wystarczy przyciąć pozostałe włosy dookoła, aby kolce nabrały ostrego wyglądu.

Kręcone kolce ścięte nożyczkami

Czasami do uzyskania wspaniałej fryzury wystarczą tylko nożyczki. Z drugiej strony, nożyczki muszą być w rękach wykwalifikowanego fryzjera. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że zrujnujesz swój wymarzony wygląd.

Najlepszą rzeczą w tym podejściu jest niesamowita tekstura, jaką uzyskuje się dzięki nożyczkom. W rezultacie, aby uzyskać nieskazitelnie ostre loki, wystarczy użyć wspaniałego produktu utrwalającego.

Podsumowanie

Oto wiele z najlepszych fryzur z kolcami dla facetów o włosach falowanych, które możesz wypróbować.
Męskie fryzury z kolcami są w ostatnich latach coraz modniejsze.

Kolce na włosach

kręconychOpcja kolczastej fryzury jest łatwa w utrzymaniu dla facetów o naturalnie prostych pasmach, ale może być trudniejsza do osiągnięcia dla tych z bardziej kręconymi

lokami.

Kręcone włosy, choć trudne do okiełznania, dodają objętości fryzurze i dają nieskończone możliwości stylizacji, nawet dla mężczyzn. Wybór fryzur dla mężczyzn jest o wiele większy niż możesz sobie wyobrazić.

Włosy kręcone z kolcamiPamiętaj,

że potrzeba wielu produktów do stylizacji, by zwykłe mieszki włosowe zamienić w oszałamiającą zbroję.

Wypróbuj te kolczaste specjały, które są absolutnie nie do ogarnięcia. W porównaniu z nimi, Twój obecny mop-top poczuje się zazdrośnie niewystarczająco!

Rozprzestrzeniaj miłość

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria