5 ważnych wskazówek, jak zdać egzamin licencyjny z fryzjerstwa

Jeśli jesteś coraz bliżej do zakończenia programu barbering, jesteś prawdopodobnie również przygotowanie do niektórych kolejnych kroków. Zdając egzamin licencyjny Kalifornii barbering jest ważnym wyzwaniem, ale jeden można osiągnąć z odpowiednim nastawieniem i przygotowaniem.

Twój egzamin Barbering składa się z pisemnej i praktycznej sekcji, która obejmie wiele z tego, czego nauczyłeś się w szkole. Egzamin pisemny składa się z 50 elementów i masz 90 minut na jego rozwiązanie. Egzamin praktyczny trwa około trzech godzin i będzie testowany w 11 obszarach:

Twoja szkoła powinna oferować wiele okazji do ćwiczenia tego, czego nauczyłeś się w trakcie programu barberingowego. Upewnij się, że korzystasz z wszystkich możliwych zasobów. Podejmij próbne egzaminy pisemne i praktyczne oraz zostań po zajęciach, aby przećwiczyć techniki, których jeszcze nie opanowałeś. Ćwicz na przyjaciołach i rodzinie. Rozważ udział w konkursach i zawodach. Zrób wszystko, co możesz, aby uzyskać jak najbardziej komfortowe, jak to możliwe, z materiałów, które będą testowane na.

Po ukończeniu godzin barbering, można ubiegać się o przystąpienie do egzaminu licencyjnego. Zapłać wymaganą opłatę rejestracyjną, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go online. Musisz mieć co najmniej 17 lat, aby stać się licencjonowanym fryzjerem i trzeba będzie dołączyć kopię dokumentu tożsamości ze zdjęciem wydanego przez rząd i przedstawić dowód szkolenia i / lub praktyki.

Nie możesz dać z siebie wszystkiego, jeśli nie jesteś w najlepszej formie. Upewnij się, że dużo odpoczywasz na dzień przed egzaminem. Nie staraj się ślimaczyć w nocy przed egzaminem. W tym momencie, albo wiesz to wszystko, albo nie. Dobrze się wyśpij i zjedz dobre śniadanie. Użyj wszelkich technik, które stosowałeś w przeszłości, aby zmniejszyć swój niepokój i uspokoić nerwy.

Upewnij się, że masz wszystkie swoje zapasy i sprzęt przygotowany do wyjścia w nocy i zaplanuj przybycie co najmniej 15 minut wcześniej. Miej pozytywne nastawienie i zrelaksuj się. Z wszystkimi swoimi umiejętnościami i szkoleniami, dasz radę!

Jeśli chcesz mieć karierę jako Barber, trzeba będzie zdać egzamin licencyjny. Ale przed tym, trzeba będzie wielkie szkolenia i praktyki. Skontaktuj się z Salon Success Academy dzisiaj, aby dowiedzieć się, jak możesz zacząć na satysfakcjonującej nowej kariery. Mamy sześć kampusów w całym obszarze Inland Empire i oferują barbering w naszych kampusach Riverside, Upland i West Covina. Wystarczy wypełnić formularz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące barberingu i wszystkich naszych programów.

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria