Czy praktyka w zawodzie fryzjera to właściwy wybór dla Ciebie?

Jeśli zawsze marzyłeś o zostaniu fryzjerem, istnieje więcej niż jedna opcja, aby osiągnąć to marzenie. Ale zanim zdecydujesz się na to, co wydaje się być niedrogą drogą na skróty jako praktykant barberingu, upewnij się, że masz wszystkie fakty. Spójrz na różnicę między praktyką w lokalnym barbershopie i formalnego szkolenia Barbering z licencjonowanej szkoły barberingu, takich jak Salon Success Academy:

Praktyki są zatwierdzone przez Division of Apprenticeship Standards (DAS) i Board of Barbering i Cosmetology (Zarząd).

Salon Success Academy jest akredytowany przez National Accrediting Commission of Career Arts and Sciences (NACCAS). Ponadto, jesteśmy uznawane przez Departament Edukacji USA.

Jako praktykant, musisz ukończyć 39-godzinne szkolenie przed rozpoczęciem 3200 godzin szkolenia w miejscu pracy w ciągu dwóch lat. Podczas pracy, sklep jest zobowiązany do płacenia ci minimalnej stawki. Będziesz także musiał ukończyć związane z tym dodatkowe zajęcia, w dodatkowych 220 godzin.

Barbering Program w Salon Success Academy może być zakończona w zaledwie 10 miesięcy, w pełnym wymiarze czasu pracy, lub 14 miesięcy, w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Chociaż praktyki muszą być zatwierdzone przez DAS i Zarządu Fryzjerstwa i Kosmetologii, wszystkie programy nie są tworzone równe. Uczestniczący zakład może pobierać różne opłaty za udział i co te opłaty obejmują zależy od indywidualnego sponsora. Również to, jak i co Cię szkolić będzie się różnić, w zależności od fryzjerów, pod którymi pracujesz. Nie istnieją standardowe metody nauczania ani żaden bezpośredni nadzór ze strony organu nadzorującego. Możesz pracować pod świetnym fryzjerem z bogatą wiedzą, który wie również, jak uczyć. Albo może on być żadnym z powyższych.

Salon Success jest uznanym edukatorem z prawie 60-letnim doświadczeniem w południowej Kalifornii. Nasi oddani instruktorzy są profesjonalnymi fryzjerami, którzy rozumieją podstawy męskiej pielęgnacji i to co jest nowatorskie w tej branży. Znają również tajniki budowania biznesu i wiedzą, czego potrzebujesz, aby rozwijać i budować swoją bazę klientów. I zapewniają szerokie przygotowanie do egzaminu, który trzeba będzie zdać przed staniem się licencjonowanym fryzjerem w Kalifornii.

Po ukończeniu co najmniej 21 miesięcy programu praktyk, oprócz obowiązkowych godzin zajęć, możesz ubiegać się o przystąpienie do egzaminu.

Z Salon Success, można wstępnie ubiegać się o egzamin nawet przed ukończeniem 1500 wymaganych godzin. Po ukończeniu 1200 godzin w kierunku Twojej licencji, będziemy mieli dla Ciebie próbne egzaminy, aby przygotować Cię do prawdziwego egzaminu. To pomoże Ci zidentyfikować obszary, na których możesz potrzebować więcej szkoleń i czasu na naukę. A my pomożemy Ci to zrobić!

O serwisie

Bez obaw skorzystaj z naszego doświadczenia związanego ze sprzętem fryzjerskim

Jak wybrać odpowiedni fotel fryzjerski?
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze fotelu fryzjerskiego?
Jak znaleźć dobre meble do salonu fryzjerskiego?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

kontakt@lotniskoparking.com.pl

Galeria